Hover

Pasākums “Baltais Vakars Silenē” šogad norisināsies 3 dienu garumā

 28.01.2020
Pasākums “Baltais Vakars Silenē” šogad norisināsies 3 dienu garumā

Eiropas lielāko pilsētu starptautisko tradīciju ievieš arī Silene Resort & SPA. Galvenais kūrorta koncertlaukums pārtaps elegantā viesu hallē ar uzklātiem vakariņu galdiem. Lielākais šī pasākuma akcents, protams, būs baltais un izsmalcinātais viesu ģērbšanās stils.

Tā būs draudzīga tikšanās, atpūta svaigā gaisā un skaistā vietā. Tradicionāli baltos pasākumus organizē spontāni – dalībnieki tiek informēti par pasākuma norises vietu un laiku pēdējā brīdī, kā arī, par cienastu un krēsliem, galdiem un traukiem rūpējas viesi. Taču Silene Resort & Spa**** ir izmainījusi vispārpieņemto pasākuma koncepciju un visu sagādās paši! Būtiski ir nākt ar labu garastāvokli un draugu kompāniju, ar kuru satikties pie vakariņu galda un labi pavadīt laiku. Viesiem ir jāizpilda tikai viens nosacījums – visam apģērbam ir jābūt pilnīgi Baltam!

 

31.07.2020  Visi tiks aicināti kļūt par aizkulišu dalībniekiem un pašiem ieraudzīt, kā top unikālais šovs – Baltais Vakars Silenē. Pludmalē šajā dienā notiks ballīte, darbosies pludmales bārs, tiks aprīkota pasākuma fanu zona, notiks pludmales volejbola turnīrs, diskotēka, bārmeņu meistarklase un šovs.

01.08.2020, jeb galvenajā pasākuma dienā visām sievietēm, kas apmetīsies kūrorta teritorijā, tiks piedāvāts izmantot stilista un vizāžista pakalpojumus (iepriekšējā rezervācija ir obligāta), lai izskatītos neatvairāmi vakara pasākumā. Baltais Vakars Silenē 2020 sākums un viesu sagaidīšana notiks plkst. 20:00.

02.08.2020 , jeb trešajā pasākuma dienā visi viesi tiks aicināti apmeklēt restorāna Silenes Terases vasaras terasi, kur notiks “afterparty Saxy Sunday”, tiks baudīti gardi ēdieni, vasaras kokteiļi un saksofona skaņu pavadījumā būs iespēja dalīties saviem iespaidiem par pasākumu Baltais Vakars Silenē 2020.

Dalībnieku reģistrācijas anketu un vairāk informācijas par pasākuma programmu meklē ŠEIT.

Foto un info avots: http://baltaisvakarssilene.com/