Hover

Zinātniskā teātra Laboratorium.lv izrāde “Kas jāzina katram skolēnam”

Zinātniskā teātra Laboratorium.lv izrāde “Kas jāzina katram skolēnam”

Datums: 13.04.2019

Laiks: 14:00

Norises vieta: One more club, Viestura iela 53, Daugavpils


Unikāli zinātniskie šovi. Tie sajūsmina, paplašina redzesloku, atklāj zinātni pavisam neierastā gaismā un ļauj to iemīlēt. Stundu garajos uzvedumos vadītāji kopā ar skatītājiem interaktīvajos eksperimentos izpēta konkrētu ķīmijas vai fizikas tēmu. Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot. Bērni, kuri regulāri nāk uz Laboratorium izrādēm, arvien vairāk sāk interesēties par zinātni un jaunām zināšanām. Arī pieaugušos šie uzvedumi neatstāj vienaldzīgus un mudina uzzināt vēl nezināmo. Šie zinātniskie šovi ir saistoši visiem – gan vecākiem, gan vectētiņiem un vecmāmiņām, bet jo īpaši tie ir izglītojoši un noderīgi jebkura vecuma skolēniem.
Piekšnesums “Kas jāzina katram skolēnam” ir veltīts ikvienam, kurš vēlas kļūt par teicamnieku! Gan bērni, gan vecāki priekšnesumā ieraudzīs tādus eksperimentus, kurus varēs mēģināt atkārtot mājās un pilnveidot savas prasmes!
Interaktīvajā priekšnesumā bērniem un vecākiem būs iespēja iesaistīties eksperimentos kopā ar Laboratorium.lv ekspertiem – enerģiskajiem profesoriem Vladislavu un Mārtiņu.

Biļetes cena: 5,00 EUR

Papildus informācija:
info@laboratorium.lv
+371 28809300