Hover

Ziemassvētku izaicinājums

Ziemassvētku izaicinājums

Datums: 29.11.2021 - 26.12.2021

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils


Vai tu spēsi 4 nedēļās noskriet, noiet, noslidot 100 km? Uz šo jautājumu mēs noteikti vēlētos dzirdēt atbildi ar reāliem skaitļiem un kilometriem. Viss, kas jādara ir jāsaģērbjas atbilstoši laikapstākļiem un sporta veidam ar ko nodarbosies, jāņem kāda izsekošanas ierīce (telefons, pulkstenis) un jādodas ceļā, tas varētu būt arī ceļš uz darbu un atpakaļ.

Aicinām katru nedēļu noiet, noskriet, izslidot vismaz 25 km (tie ir nieka 5km dienā), kopumā par 4 nedēļām iegūstot 100km. Tiem, kam šis izaicinājums liekas pārāk viegls, piedāvājam cīnīties par īpašām balvām, savācot pēc iespējas vairāk kilometru visu 4 nedēļu laikā. Par balvām cīnīsies sieviešu un vīriešu grupas atsevišķi, tiks apbalvoti pirmie 3 dalībnieki ar lielāko kilometru skaitu kopumā.

Vienas nedēļas laikā var veikt dažādas aktivitātes, kas tiek uzskaitītas kilometros (iešana, skriešana, nūjošana, slidošana), kā arī nav nepieciešams veikt aktivitāti katru dienu, var sadalīt vienā dienā noskrienot 10km, otru dienu noiet 10 km un brīvdienās vēl pastaigājoties uzkrāt 5 km.

Savu nedēļas rezultātu ar izsekošanas programmu ekrānšāviņiem lūdzam sūtīt vienreiz nedēļā uz inese.kalinina@daugavpils.lv. Izaicinājums notiek no 29.novembra līdz 26.decembrim. Rezultātus lūdzam iesūtīt līdz 26.decembra plkst.23:59.

Dalība ir bezmaksas un katrs dalībnieks, kurš sakrās 100km saņems saldo balviņu no Daugavpils Sporta pārvaldes.

 

Vairāk informācijas: NOLIKUMS

 

Informācija: Daugavpils Sporta pārvalde