Hover

Ziemas orientēšanās sezonas atklāšanas sacensības

Ziemas orientēšanās sezonas atklāšanas sacensības

Datums: 17.12.2022 - 18.12.2022

Laiks:

Norises vieta: Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase, Daugavpils


17. un 18. decembrī Daugavpilī, Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē norisināsies “Daugavpils kauss”, kas būs šīs ziemas sezonas atklāšanas sacensības orientēšanās ar slēpēm.

Sacensību galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks apstiprina, ka notiek intensīva trašu sagatavošana pasākumam, kas daugavpiliešiem būs īpašs notikums: “Daugavpils kauss” būs lieliska iespēja sagatavoties Eiropas ziemas orientēšanās čempionātam, kas februāra sākumā norisināsies Madonā. Pēdējās dienās mežā ir sasnidzis kārtīgs daudzums sniega (ap 25 cm). Stropu apkārtnes apvidos raksturīgs tīrs priežu mežs ar daudzām pusatklātām vietām un mērenu reljefu (maksimālā augstumu starpība apvidū ir 20m).

Apvidū atrodas apgaismotā slēpošanas trase un dažādas pastaigu un velobraucēju takas. Stropi ir iecienīta pilsētnieku atpūtas vieta, tāpēc brīvdienās mežā varēs sastapt daudz atpūtnieku. Distances un trases gatavo kluba “Stiga” vadītājs Jānis Gaidelis. Mežā būs iebraukts ļoti apjomīgs plato špūru tīkls (ap 25km), savukārt vidējās un šaurās špūres būs ap 30km kopējā garumā. Špūru tīkls būs ļoti piesātināts, kas ļaus sagatavot augstvērtīgas un tehniski sarežģītas distances.”

Daugavpilī ir senas ziemas orientēšanās tradīcijas un vietējam klubam ir liela pasākumu rīkošanas pieredze, ko apliecina augstā līmenī šogad februārī sarīkotais Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts. Organizatori kā vienmēr piedāvātās augstā kvalitātē sagatavotas distances un iespēju izbaudīt Daugavpils viesmīlību!

Pieteikšanās iespējama šeit līdz 13. decembrim.

Nolikumu un plašāku informāciju meklē: http://okstiga.com

Sacensības rīko orientēšanās klubs “Stiga” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un Daugavpils Sporta pārvaldi.