Hover

ZIEMAS KRĀMU TIRGUS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ

ZIEMAS KRĀMU TIRGUS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ
Datums: 17.12.2022
Laiks: 10:00 - 15:00
Norises vieta: Daugavpils cietoksnis, Nikolaja iela 5
 

Tradicionāli Eiropā šajā prieka pilnajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā tiek organizēti tirdziņi un āra pasākumi. Arī Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs nolēmis palutināt pilsētniekus un daugavpils viesus, organozējot pēdējo Ziemas krāmu tirgu šajā gadā, visus viesus sagaida gan jestrā tirdziņa atmosfēra, gan iespēja atrast un iegādāties neparastas lietas, kā arī iespēja sasildīties pie ugunskura un nopirkt karstus dzērienus!

Plkst.12.30 ar Ziemassvētku dziesmām uzstāsies Poļu kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis “Daugavas krāsas”. Kā arī ikvienam būs iespēja iemest savu vēstuli Ziemassvētku vecītim īpaši sagatavotā pastkastītē, kura atradīsies cietokšņa Kultūras un informācijas centrā.

Ziemas krāmu tirgus pie Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5), notiks 17. decembrī no plkst.10.00 līdz plkst.15.00.

 

Šoreiz tirdzniecība notiks laukumā tikai pretī Nikolaja vārtiem un M. Rotko mākslas centram.

 

Pieteikties un saņemt papildus informāciju var līdz 16. decembra plkst. 16.00, rakstot uz: cietoksnis@daugavpils.lv, vai zvanot pa tālr. +371 65424043; +371 28686331.

 

UZMANĪBU! Tiek piedāvāta iespēja tirgot arī no piekabēm un mikroautobusiem, šoreiz pagalmā, kas atrodas pretī M. Rotko mākslas centram. Vietu skaits ir ierobežots!!! Veicot reģistrāciju, Jūsu pienākums ir informēt par vēlmi izmantot šo iespēju!