Hover

Vakanču gadatirgus

Vakanču gadatirgus

Datums: 27.08.2018 - 27.09.2018

Laiks: 00:00

Norises vieta: Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1, Daugavpils


27.septembrī, plkst. 10.00 līdz 13.00, Daugavpils Olimpiskajā Centrā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētais Vakanču gadatirgus.

Pasākums tiek rīkots ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, izglītības un studiju, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā, kā arī dodot iespēju darba meklētājiem tikties ar darba devējiem un to pārstāvjiem darba intervijās. Pasākuma apmeklēšanas labuma guvēji būs gan darba devēji, gan darba meklētāji, jo darba devēji varēs atrast piemērotus darbiniekus, bet darba meklētāji – darbu.

Dalība pasākumā dos iespēju atrast piemērotus darbiniekus uzņēmumu aktuālajām vakancēm, reklamēt un popularizēt uzņēmumu vai iestādi, tās pakalpojumus un programmas pasākuma apmeklētājiem.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS.

NVA Daugavpils filiāle aicina Daugavpils un Latgales reģiona uzņēmumus/ iestādes pieteikties pasākumam līdz 12.septembrim, aizpildot elektronisko pieteikumu https://goo.gl/forms/ZOdR8169q2HupVrU2

Papildus informāciju var iegūt pie NVA Daugavpils filiāles nodarbinātības organizatores Svetlanas Jerockas, e-pasts:  Svetlana.Jerocka@nva.gov.lv ; tālr.: 65436023; 20243873