Hover

V DAUGAVPILS RESTORĀNU DEKĀDE

V DAUGAVPILS RESTORĀNU DEKĀDE

Datums: 10.11.2018 - 20.11.2018

Laiks: 00:00

Norises vieta: Daugavpils


No 10. līdz 20. novembrim Daugavpils restorāni un kafejnīcas aicina nobaudīt V Restorānu dekādes  piedāvājumus. Šoreiz apmeklētājiem ir iespēja izjust “Bērnības garšu”, jo tieši šāda tēma ir apspēlēta īpašajās ēdienkartēs Latvijas simtgades svinību laikā. Restorānu dekades dalībnieku piedāvāto ēdienu setos viens ir  veltīts Latvijas jubilejai.  Bērnības garša cieši saistās ar māju sajūtu, siltumu, omulību, un Latvija ir mūsu mājas.

V Daugavpils restorānu dekādes dalībnieki – Daugavpils pilsētas un novada restorāni un kafejnīcas: restorāns “ART HUB”, “IRISH DUBLIN PUB”, gastrobārs “Vēsma”, “Orange Bowling & Pica Да!”, restorāns “Plaza”, kafejnīca “Imbir”, “Itāļu restorāns”, restorāns “Silenes Terases”, “YOGGI BEAR” gastrobārs un restorāns “Sventes muiža”, kas aicina apmeklētājus nogaršot jaunos ēdienus, kas līdz šim vēl nav bijuši ēdienkartēs.

Interesenti ar ēdienu piedāvājumu var iepazīties brošūrā “Daugavpils restorānu piektā dekāde. 10. – 20. novembris”. Brošūrā iekļauta arī informācija par nozīmīgākajiem pasākumiem, kas restorānu dekādes laikā norisināsies Daugavpilī.

V Daugavpils Restorānu dekādes brošūra

Interesenti tiek aicināti sekot līdzi arī informācijai sociālajos tīklos. Daugavpils restorānu dekādes mērķis ir ieinteresēt cilvēkus ieturēt maltīti ārpus mājas un iepazīt daudzveidīgu virtuvi. To organizē HORECA SADARBENCE (sadarbība konkurences apstākļos) – restorāns “ART HUB” (Iveta Lobanovska), “Plaza” (Ruta Priede), kafejnīca “Imbir” (Olga Sjurtukova un Valentīns Sjurtukovs). V Daugavpils Restorānu dekādi atbalsta Daugavpils pilsētas dome.