Hover

Spēle “Iepazīsti Daugavpili”

Spēle “Iepazīsti Daugavpili”

Datums: 26.08.2020 - 31.08.2021

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils


 “Vāveres izaicinājums” ir jauna interaktīva tūrisma spēle, kurā viens no maršrutiem ir “Iepazīsti Daugavpili”. Tā būs interesanta gan Daugavpils iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Spēle būs piemērota ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijai vai individuālam ceļotājam.

 

Spēle “Iepazīsti Daugavpili” veidota, lai apmeklētu:

  • zināmas un ievērojamas vietas, piemēram, Rīgas ielu, Daugavpils universitāti, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju;
  • skaistos parkus un skvērus, piemēram, Centrālo un Dubrovina parkus, Andreja Pumpura skvēru;
  • interesantas un mazāk zināmas vietas. Kuras? Tas lai paliek noslēpumā. Nāc un noskaidro pats.

 

Pieejamība: Spēli spēlēt var jebkurā sev ērtā laikā – maršrutu var iziet jebkuros laika apstākļos un jebkurā diennakts laikā, bet tomēr rekomendējam darīt dienas gaišajā laikā.


Sākuma
 un beigu punkts spēlei ir viens: Vienības laukums. Šeit iespējams arī ērti novietot automašīnu.

 

Maršruta garums: apmēram 4,5 km un vidējais laiks spēles iziešanai ir paredzēts 1,5 – 2 stundas.

 

Sarežģītība: spēlē ir 26 vienkārši jautājumi, uz kuriem atbildes pārsvarā atrodamas, izpētot apkārtni. Daži būs atjaunības uzdevumi.

 

Piemērotība: šis maršruts ir piemērots dažādām dalībnieku grupām: ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, jo uzdevumi ir gan vienkāršāki, gan nedaudz sarežģītāki, lai dažāda vecuma bērni tajos varētu ņemt dalību; draugu kompānijai, lai jautri pavadītu laiku. Individuāliem ceļotājiem, lai nebūtu pašām jādomā par maršruta plānošanu.

 

Nepieciešamais aprīkojums: uzlādēts viens vai vairāki mobilie telefoni (spēli varat spēlēt uz pieciem telefoniem vienlaicīgi). Telefonam nepieciešams datu pieslēgums. Neaizmirstiet arī  par piemērotu apģērbu un apaviem.

 

Spēles piekļuves kodu iegādājies šeit: https://vavere.eu/shop/daugavpils

 

Informācija:
vavere.eu
web: vavere.eu 
e-pasts: vavere.eu@gmail.com