Hover

Ledus šovs “Īkstīte”

Ledus šovs “Īkstīte”

Datums: 23.12.2023

Laiks: 16:00

Norises vieta: Daugavpils Ledus halle, Stacijas iela 45A, Daugavpils


23.decembrī plkst. 16.00 Daugavpils ledus hallē notiks grandiozais ledus šovs “Īkstīte”.

“Īkstīte” ir Hansa Kristiana Andersena daiļdarbs, kuru lasot ir izaugusi neviena vien bērnu paaudze pasaulē. Tā stāsta par miniatūru skaistumu, kas maģijas ceļā piedzimis no zieda. Jau no pirmās dzīves dienas Īkstīte saskaras ar piedzīvojumiem un izaicinājumiem. Kā viņa tos izturēs, vai viņa būs laimīga? Uzziniet par to brīnišķīgā pasakā kopā ar saviem bērniem. Pasaka māca būt godīgam, laipnam, stipram, uzticīgam, turēt savus solījumus, sekot saviem sapņiem, lai arī kas dzīvē notiktu.

Lāzera un uguns specefekti, lieliska gaisma un skaņa pavadīs visu ledus šovu, 20 profesionāli slidotāji rādīs savas prasmes.

Ledus šovā piedalās starptautiskās klases meistari, Eiropas un pasaules čempionāti, kā arī olimpisko spēļu dalībnieki.
Оlga Jakušina – starptautiskās klases sporta meistare, vairākkārtēja Latvijas čempione ledus dejās, starptautisko sacensību godalgoto vietu ieguvēja, pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece. Jevgēņija Pļuščenko ledus šova māksliniece.
Diāna Ņikitina – Starptautisko sacensību uzvarētāja, vairākkārtēja Latvijas čempione individuālā daiļslidošanā, pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece, 2018.gada Dienvidkorejas Olimpisko spēļu dalībniece.
Aleksandrs Jakušins ir starptautiskais sporta meistars, starptautisko sacensību laureāts, pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, mākslinieks pasaules ledus šovos “Disney on Ice” un Jevgeņija Pļuščenko šovā “Kings on Ice”.
Kirils Kokračs – starptautisko sacensību laureāts, Lielās balvas sacensību (Gran Prix) un pasaules junioru čempionātu dalībnieks.
Kristīna Gaile un Eva Gaile – Latvijas čempionātu godalgotās vietas, Lielās balvas sacensību (Junior Grand Prix) dalībnieces junioru vidū, Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieces sinhronās daiļslidošanas komandā.
Liza Jubkāne – godalgotu vietu ieguvēja un starptautisko sacensību uzvarētāja, lielās balvas sacensību ( Junior Grand Prix) sērijas dalībniece junioru vidū, Eiropas čempionāta dalībniece.
Šovā piedalās arī ledus teātris “ICE REPUBLIC”, kas tika dibināts 2004.gadā daiļslidošanas popularizēšanai. 2007. gadā teātris ieguva pirmo vietu ledus kolektīvu konkursā Maskavā un trešo vietu Parīzē!

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu serviss” tirzniecības vietās un vietnē Biļešu serviss.

Uzdāviniet sev un saviem bērniem svētkus!

 

Informāciju sagatavoja:
Izrādes režisore un skatuves vadītāja Olga Jakušina-Raikovska