Hover

Jurija Berdnikova fotoizstāde „Pilsētas cilvēki” par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai

Jurija Berdnikova fotoizstāde „Pilsētas cilvēki” par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai

Datums: 17.11.2021 - 15.12.2021

Laiks: 00:00

Norises vieta: Daugavpils Tūrisma informācijas centrs, Rīgas iela 22a, Daugavpils


Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra turpina jau iemīļotu izstāžu tradīciju – “Skats no loga”.

 

No 17.novembra Daugavpils Tūrisma informācijas centra skatlogos (Rīgas 22A) var apskatīt fotoizstādi „Pilsētas cilvēki”, kuras autors ir mūsu pilsētas fotogrāfs Jurijs Berdnikovs. Izstāde ir veltīta Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai. Izstādes varoņi – pilsētā pazīstami cilvēki, kas ir arī pilsētas vizītkarte. Fotoizstādē ir apskatāmi darbi, kuros attēloti tādi pazīstami cilvēki kā vēsturnieks un novadpētnieks Aleksandrs Dmitrijevs, Latgales zoodārza vadītājs Mihails Pupiņš, cīkstone Anastasija Grigorjeva, pilots Aleksandrs Zariņš, mākslinieki Alīna Petkune un Grigorijs Mihejevs, tēlnieks Dmitrijs Jakimčuks, aktrise Milena Savkina, kalējs Edgars Vronskis. Viens no darbiem – Aleksandra Dmitrijeva fotoportrets 2020.gadā ieguva balvu prestižajā starptautiskajā konkursā 35 AWARDS.

 

„Savā projektā un šajā fotoizstādē, es vēlos fotogrāfa mākslas valodā iepazīstināt ar interesantiem pilsētas cilvēkiem, savākt tādu cilvēku portretu kolekciju, kuri, pēc būtības, ir Daugavpils vizītkarte un tādā veidā piesaistīt interesi par pilsētu” – atzīst J.Berdnikovs.

 

Fotoizstāde būs izvietota apskatei līdz decembra vidum. Fotogrāfs J.Berdnikovs plāno turpināt savu projektu un viņa jaunos darbus varēsim apskatīt jau 2022.gada janvārī.