Hover

Izrāde “Steidzami apprecēšos!”

Izrāde “Steidzami apprecēšos!”

Datums: 07.04.2019

Laiks: 19:00

Norises vieta: Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Daugavpils


7.aprīlī uz Daugavpils teātra skatuves skatāma asprātīga V. Vēbera komēdija pēc Sema Bobrika stāsta motīviem “Steidzami apprecēšos!”.

Sižeta centrā – jauna, neatkarīga sieviete Džaneta Hastingsa. Viņa dzīvo lielas pilsētas centrā, būvē savu karjeru un pilnīgi neaizdomājas par savu personīgo dzīvi. Līdz brīdim, kad pie viņas durvīm uzrodas svešinieks. Konkrētāk – viņas ekstravagantās tantes Martas sūtnis. Kurjers, kurš piegādājis Džanetai vīrieti bezsamaņas stāvoklī… Ar ko beigsies izmisīgais tantes mēģinājums izdot vecmeitu pie vīra? Uz ko ir spējīga mīlestība? To skatītājiem pastāstīs izrāde, kurā ir spilgtas epizodes ar dziesmām un dejām un izteiksmīgas dekorācijas primitīvista Anri Russo stilā.

Patiesi, dzirdot pieminam dramaturga un scenāriju autora Sema Bobrika vārdu, ne katrs uzreiz atcerēsies, kurš tas ir. Tomēr, atliek pieminēt, ka tieši viņš ir uzrakstījis scenāriju tādam kulta multiplikācijas seriālam kā “Flintstones”, lai nešaubītos par to, ka šī autora darbi ir pelnījuši pašmāju teātra cienītāju uzmanību. Šo apgalvojumu pierāda daudzie amerikāņu dramaturgam piešķirtie prestižie apbalvojumi, tai skaitā trīs Amerikas rakstnieku ģildes apbalvojumi.

 

Izrāde “Steidzami apprecēšos!” – domāta skatītājiem no 16 gadu vecuma!

 

Aktieri:
Nellija Uvarova
Dmitrijs Millers
Ljubov Rudenko
Olga Turajeva
Aleksejs Maslovs

 

Izrāde skatāma krievu valodā.

Biļetes var iegadāties šeit.