Hover

Gaļinas Želabovskas gleznu izstāde “Moj rodni kut…”

Gaļinas Želabovskas gleznu izstāde “Moj rodni kut…”

Datums: 24.11.2018 - 24.01.2019

Laiks:

Norises vieta: Baltkrievu kultūras centrs, Alejas iela 68-1А, Daugavpils


Gaļina Želabovska ir dzimusi Vitebskas apgabalā, Braslavas rajonā. 1982.gadā pabeigusi Vitebskas Pedagoģiskā Institūta mākslas un grafikas fakultāti. Daudzus gadus dzīvo Daugavpilī, strādā Daugavpils 16.vidusskolā vizuālās mākslas skolotājas amatā, ir mākslinieku radošo apvienību un Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” biedre. G.Želabovskas apbrīnojamās, pēc meistarības un skaistuma, gleznas daudzkārt tika izstādītas Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā un protams Baltkrievu kultūras centrā.
Katram no mums ir savs tuvais kaktiņš, kur mēs piedzimām, kur spērām pirmos soļus un no dzimtās ligzdas izlidojām lielajā pasaulē. Un, lai arī šīs vietas ir katram savas, tomēr tās apvieno dzimtā valoda, kultūra, tradīcijas, brīnišķīga daba un, protams, cilvēki – atklāti, sirsnīgi, viesmīlīgi baltkrievi. Šī sarkanā diega loma dominēja ne tikai pašas mākslinieces emocionālajā stāstā, bet arī citu skatītāju apsveikumu vārdos. Sirdij mīļais un tuvais Braslavas apgabals tika atspoguļots daudzās Gaļinas Želabovskas gleznās.

 

Izstāde “Moj rodni kut…” ir apskatāmā līdz 2019.gada 24.janvārim (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00) pēc adreses: Alejas iela 68-1A, Daugavpils. Ieeja bezmaksas.

 

Informācija:
Baltkrievu kultūras centrs
T. 654 24695, 29811969