Hover

Fotoorientēšanās spēle “Daugavpilij 746”

Fotoorientēšanās spēle “Daugavpilij 746”

Datums: 14.06.2021 - 31.07.2021

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils


No 14. jūnija līdz 31. jūlijam pilsētas svētku ietvaros Daugavpils Tūrisma informācijas centrs (TIC) rīko fotoorientēšanās spēli “Daugavpilij 746”. Šogad pilsētas svētku tematika veltīta transportam, tāpēc fotoorientēšanās spēle sniegs izzinošu ieskatu par satiksmi un transportu Daugavpilī. Tā ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku ikvienam Daugavpils pilsētas viesim un iedzīvotājam, kā arī pārbaudīt savas zināšanas par pilsētu.

 

Lai piedalītos spēlē ir nepieciešama uzdevumu lapa un karte, kuru var lejupielādēt no www.visitdaugavpils.lv mājas lapas. Uzdevumu lapas var saņemt arī Daugavpils TIC, Rīgas ielā 22A. Uzdevumu lapā ir 15 dažādi objektu fragmenti, bez paskaidrojumiem, kur tie ir uzņemti. Tie ir sienu zīmējumi vai elementi, ēku daļas vai kādas citas interesantas detaļas, kas saistītas ar transportu un satiksmi Daugavpilī. Spēles dalībniekiem uzdevums ir saprast, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod konkrētā vieta un jāatzīmē tā kartē. Fotoorientēšanās kartes tukšajā aplī dalībniekam jāieraksta atbilstošs cipars no darba lapas attēliem. Par katru pareizu atzīmētu attēla numuru kartē tiek piešķirts 1 punkts.

 

Doties fotoorientēšanās spēles objektu meklējumos var kājām, braucot ar velosipēdu, sabiedrisko transportu vai auto. Fotoorientēšanās spēle ļaus aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā un pilnveidot savas zināšanas par Daugavpili. Dalībnieki paši nosaka punktu secību, kādā atrast attēlos redzamās vietas, un šī spēle ir pieejama dažāda vecuma grupām.

 

Aizpildītas darba lapas līdz 31. jūlijam jāiesūta elektroniski uz e-pastu turisms@daugavpils.lv vai jāiesniedz Daugavpils TIC, Rīgas ielā 22A. 6. augustā pēc nejaušības principa starp dalībniekiem, kuri pareizi aizpildījuši darba lapas vai ieguvuši lielāko punktu skaitu, tiks noteikti veicināšanas balvu ieguvēji.

 

UZDEVUMU LAPA
KARTE
NOLIKUMS

 

Piedaloties aktivitātēs, jāievēro valstī pieņemtos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Pasākumu rīko Daugavpils tūrisma attīstības un informācijas aģentūra un atbalsta Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs, Daugavpils sikspārņu centrs, Šmakovkas muzejs, Daugavpils Olimpiskais centrs, Daugavpils Inovāciju centrs, Medicīnas izstāde ar kontracepcijas ekspozīciju, Daugavpils Māla mākslas centrs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, retro automobiļu ekspozīcija “RetroGaraž-D”, Daugavpils teātris, Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”,  Latgales zoodārzs, muzejs “Ebreji Daugavpilī un Latgalē”, piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns”, I Pasaules kara muzejs “Pie Komendanta”, Krievu kultūras centrs, biedrība “Atmiņu lāde” un citi.