Hover

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “Pavasara ķīmija”

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “Pavasara ķīmija”
Datums: 14.02.2024 - 30.04.2024
Laiks:
Norises vieta: Daugavpils Kultūras pils, Smilšu iela 92, Daugavpils
 

Daugavpils kultūras pilī ir skatāma koša un emociju pilna mākslas darbu izstāde “Pavasara ķīmija”. Izstādi veido 33 mākslas darbi, kuru autori ir Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas biedri.

PILS izstāžu zālē, kas tika izveidota pagājušā gada rudenī, lai priecētu kultūras pils pasākumu apmeklētājus, viesus un vietējos iedzīvotājus, ir aplūkojami 12 autoru darbi. Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija, kas pastāv jau 26 gadus, apvieno gleznotājus, grafiķus, tēlniekus, keramiķus, tekstilmāksliniekus, scenogrāfus un dizainerus. Izstādē ir pārstāvēti šādi autori: Leonīds Baulins, Oskars Jansons, Alīna Petkūne, Anna Silabrama, Lelde Kundziņa, Viktorija Valujeva, Nataļja Marinoha, Viktorija Makarova (Viktorka), Valda Mežbārde, Maija Bērziņa, Romualds Gibovskis un Ksenija Šinkovska.

Izstāde “Pavasara ķīmija” tapa, sadarbojoties Daugavpils kultūras pilij un Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijai. To var apmeklēt no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 8.00 līdz 22.00. Adrese: Smilšu iela 92. Ieeja ir bez maksas. Izstāde ir skatāma līdz 2024. gada 30. aprīlim.

Informācija: Daugavpils Kultūras pils