Hover

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “DRMA  ARHITEKTONIKA”

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “DRMA  ARHITEKTONIKA”

Datums: 21.09.2023 - 22.12.2023

Laiks:

Norises vieta: DaugavpilsDaugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, Saules iela 8, Daugavpils


XII Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2023” ietvaros Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola” (Saules ielā 8, ieeja no pagalma) atklāta Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “DRMA  ARHITEKTONIKA”.
Izstāde apvieno daudzus un dažādus Daugavpils māksliniekus, parādot katra individuālo, profesionālo, māksliniecisko izjūtu un varēšanu, dažādu personību vienojošo – mākslas darbu radīšanu, kurus saliedē izstādes tektonika. Izstādes kopējo kompozīciju veido daudzveidīgo materiālu, tehniku, mākslas virzienu un pagriezienu, žanru, krāsu, nianšu, faktūru, struktūru, tekstūru mākslas darbi, kuri ideāli “ierakstās” mākslas skolas laikmetīgajā interjerā, un būs par izpētes, prieka un iedvesmas avotu topošajiem māksliniekiem un mākslas interesentiem.

Šī izstāde ir biedrības “Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija” 25 gadu pastāvēšanas jubilejas svinību  turpinājums. Mākslinieki tradicionāli piedalās Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils  ReStArt” programmā, katru gadu strādājot ārtelpā Rīgas ielas svētkos, un joprojām meklējot savu t-elpu mākslai…

P.S. ARHITEKTONIKA – uzbūve, kompozīcija, sastāvdaļu saliedējums harmoniskā vienībā.

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas mākslinieku darbu izstāde “DRMA ARHITEKTONIKA” apskatāma  MIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā SAULES SKOLĀ”, Saules ielā 8 (ieeja no pagalma). 9:00 – 19:00.

Informācija: www.saules.lv