Hover

Brīvdabas kino vakars Daugavpilī

Brīvdabas kino vakars Daugavpilī

Datums: 07.06.2020

Laiks: 22:30

Norises vieta: Veikala-noliktavas "Depo" stāvlaukums, Stacijas iela 129K, Daugavpils


Šī gada 5. – 7. jūnijā, atzīmējot Daugavpils pilsētas dzimšanas dienu, Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar “Drive in Kino” Ķīpsala aicina uz brīvdabas filmu seansiem jeb autokino, kas notiks veikala-noliktavas “Depo” stāvlaukumā (Stacijas iela 129K).

 

7. jūnijā plkst. 22.30 pilsētniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt filmas seansu, kurā būs skatāma ārzemju filma “Tas tik ir pārītis / Long Shot” (angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā).

 

Biļetes cena vienas vieglās automašīnas visiem pasažieriem būs 9,99 EUR (uz vienu auto ir jāiegādājas tikai viena biļete).
Biļetes var iegādāties no 29. jūnija bilesuparadize.lv.

 

Kinovakaru organizatori aicina ierasties pasākuma norises vietā ne ātrāk kā 30 minūtes pirms seansa sākuma. “Drive in Kino” Daugavpils rādītās filmas drīkstēs skatīties tikai no tās automašīnas, ar kuru ierodaties. Pasākumu nav ļauts apmeklēt ar skrejriteņiem, velosipēdiem, mopēdiem, motocikliem, kravas un pasažieru transportlīdzekļiem (autobusi, kravas transports). Pasākuma laikā mašīnu logus drīkst atvērt tikai vēdināšanas režīmā. Filmas laikā aizliegts izkāpt no automašīnas, izņemot WC apmeklējuma gadījumā. Ar “Drive in Kino” noteikumiem var iepazīties šeit.

 

Biļetes pieejamas tikai iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv, un tās jāuzrāda telefonā (lūgums nedrukāt).

Vietu skaits uz katru seansu ir ierobežots.

 

Papildus informācija:
Daugavpils pilsētas domes
Kultūras pārvalde
tālr.: 654 76797