Hover

Apceļošanas akcija “Daugava vieno”

Apceļošanas akcija “Daugava vieno”

Datums: 01.05.2021 - 31.10.2021

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils, Krāslavas un Daugavpils novads


Pavasaris jau uzņēmis apgriezienus un iepriecina ar sildošiem saules stariem, gaiss smaržo savādāk, un viss ir gatavs plaukt un zelt. Pavisam drīz iestāsies mīļākais gadalaiks – vasara. Daudzi jau ir ļoti noilgojušies pēc aizraujošiem ceļojumiem, jauniem iespaidiem un piedzīvojumiem, tāpēc Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, Krāslavas novada domes Tūrisma informācijas centrs un Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” kopīgi izveidoja jaunu tūrisma produktu un piedāvā ikvienam piedalīties lieliskā apceļošanas akcijā “Daugava vieno”, kura norisināsies no šī gada 1. maija līdz 31. oktobrim.

 

Akcijas laikā tiek piedāvāts ļauties neaizmirstamai atpūtai Daugavas krastos, iepazīt Daugavpils, Krāslavas un Daugavpils novadu TOP objektus, sajust šarmanto pilsētu gaisotni un baudīt neatvairāmo dabas parka “Daugavas loki” dabu, jo tieši Daugava ir kļuvusi par šīs akcijas vienojošo simbolu.

 

Akcijas laikā var ne tikai lieliski pavadīt laiku, baudot tūrisma objektu plašo piedāvājumu klāstu, bet arī iegūt vērtīgas balvas. Kopējais balvu fonds sastāda 2500 EUR, ko veido dāvanas no akcijas atbalstītājiem, tūrisma uzņēmējiem, vietējiem mājražotājiem u.c.

 

Lai piedalītos akcijā, tās dalībniekam ir nepieciešams saņemt Tūrista pasi, ko drukātā veidā var saņemt Daugavpils un Krāslavas TIC, kā arī katrā no 21 akcijas apskates objektiem. Tūrista pases digitālo versiju var lejupielādēt vietnēs www.visitdaugavpils.lv/bukleti un www.visitkraslava.com/lv/turisma-materiali. Apmeklējot un izmantojot objektos akcijas piedāvājumu, akcijas dalībnieka Tūrista pasē tiks uzspiests zīmodziņš. Lai piedalītos balvu izspēlē, ir jāapmeklē vismaz 5 objekti no katras akcijā iesaistītās teritorijas (kopā 15 objekti), kā arī ierodoties akcijas objektā, dalībnieks savā Facebook vai Instagram profila laika joslā ievieto foto, īsi komentējot redzēto, piedzīvoto un uzzināto, izmantojot mirkļbirku #DaugavaVieno un nosaucot konkrēto objektu (piemēram, #Daugavpilstic, #juritaminizoo, #kraslavaspils). Kad minimālais apskates objektu skaits ir sasniegs un zīmodziņi ir saņemti, akcijas dalībniekam Tūristu pases ir jānogādā Daugavpils vai Krāslavas TIC, vai kādā no 21 akcijas objektiem.

 

Balvu izspēle notiks 3 posmos. Katrā no tiem tiks izspēlētas 10 balvas. Pirmā izspēle norisināsies jūlija 1. nedēļā. Tā notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. maija līdz 30. jūnijam, savukārt otrā izspēle – septembra 1. nedēļā. Tā notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. jūlija līdz 31. augustam. Trešā izspēle – novembra 1. nedēļā. Tā notiks starp Tūrista pasēm, kas būs saņemtas laikā no 1. septembra līdz 31. oktobrim. Divas galvenās balvas, dāvanu kartes 300 EUR apmērā no kūrorta  Silene Resort & SPA un viesnīcas “Villa Ksenija” tiks izspēlēta novembra 1. nedēļā un izspēlē piedalīsies visas no 1. maija līdz 31. oktobrim saņemtās Tūristu pases.

 

Visiem dalībniekiem vēlam veiksmi un neaizmirstamus mirkļus!

 

Papildus informāciju par akcijas noteikumiem, TOP objektiem, atbalstītājiem un balvu fondu var izlasīt Tūrista pasē vietnēs www.visitdaugavpils.lv/bukleti un www.visitkraslava.com/lv/turisma-materiali.