Hover

Anastasijas Sazankovas gleznoto ziedu izstāde “Iedvesma. Ziedi. Akvarelis.”

Anastasijas Sazankovas gleznoto ziedu izstāde “Iedvesma. Ziedi. Akvarelis.”
Datums: 22.12.2023 - 29.02.2024
Laiks:
Norises vieta: Baltkrievu Kultūras centrs, Alejas iela 68-1A, Daugavpils

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” struktūrvienība “Baltkrievu kultūras centrs” aicina uz mākslinieces Anastasijas Sazankovas (1930-2022) gleznu izstādi “Iedvesma. Ziedi. Akvarelis.”, kas apskatāma Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68 – 1A).

Anastasija Sazankova (1930-2022) – ārste, dzejniece, māksliniece, Daugavpils pilsētas domes goda raksta un sudraba zīmes “Gada balva-2014” laureāte.

A.Sazankova bija sens un uzticīgs draugs Baltkrievu kultūras centram, kur regulāri notika viņas jauno grāmatu prezentācijas un gleznu personālizstāžu atklāšanas.

Izstādē “Iedvesma. Ziedi. Akvarelis.” apskatāmi ar akvareli gleznoti ziedi – tas, kas māksliniecei īpaši padevies un ko viņa visvairāk mīlējusi gleznot. Kopumā skatītājiem tiek piedāvāti vairāk nekā divdesmit darbi.

Visu ziemu apmeklētājus sildīs pazīstami un mīļi ziedi, piepildīti ar neatkārtojamu sirsnību un maigumu, kurus piemiņai ir atstājusi Anastasija Sazankova – talantīgs un gaišs cilvēks.

Gleznu izstāde līdz 2024.gada 29.februārim būs apskatāma Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1A), darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centra metodiķe
Marija Pometjko