Hover
Bilde

08. decembris

Lielais Ziemassvētku gadatirgus

8. decembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies Lielais Ziemassvētku gadatirgus.

Bilde

21. decembris

Decembra tirdziņš Rīgas ielā

21. decembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Rīgas ielā (posmā no Cietokšņa ielas līdz Stacijas ielai) norisināsies “Ikmēneša tirdziņš Rīgas ielā”, kurā varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku produkciju.

Bilde

31. decembris

Jaunā gada sagaidīšana un svinēšana restoranā “PLAZA”

31. decembrī restorānā “PLAZA” norisināsies Jaunā gada sagaidīšana un svinēšana. Pasākuma programmā spēlēšanās ar laiku un mēģinājumi to apstādināt.

Bilde

31. decembris - 01. janvāris

Jaunā gada sagaidīšana un svinēšana viesnīcā „Good Stay Dinaburg”

31. decembrī viesnīcā „Good Stay Dinaburg” norisināsies Jaunā 2020. gada sagaidīšana un svinēšana. Programmā jautri konkursi ar balvām, kā arī dejas vakara vadītājas Larisas Simonovas režijā.

Bilde

01. februāris

"MUZIKĀLĀS BANKAS 2019" noslēguma ceremonija Daugavpilī

Gada vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2019” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī 2020. gada 1. februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Bilde

07. februāris - 09. februāris

II Daugavpils starptautiskais tautu deju festivāls

2020. gada 7. – 9. februārī Daugavpilī notiks II starptautiskais tautu deju festivāls. Festivālā piedalīsies dažādu tautu deju kolektīvi no Latvijas un ārvalstīm, kuri kopj un popularizē savas tautas dejas tradīcijas. Festivāla ietvaros notiks gan koncerti, gan meistarklases.

Bilde

30. maijs

Baznīcu nakts Daugavpilī

2020. gada 30. maijā jau septīto gadu dievnami visā Latvijā vienosies kultūras notikumā Baznīcu nakts. Baznīcu nakts ir kultūras notikums, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā.

1 2 3 4 5 6 7