Hover
Bilde

15 March - 31 December

"The Great Jews of Latgale" exibition

The exhibition “The Great Jews of Latgale” can be seen at the Jewish of Daugavpils and Latgale Museum. It is a permanent exhibition of the museum that includes five stands with information about 125 Jews who were born, worked, lived or still live in Latgale.

Bilde

28 October - 31 December

Medical exhibition with exposition of birth control items

There is a new permanent exposition devoted to the history of medicine in Daugavpils Fortress next to the “White Horse” Art Gallery. One of the halls is fully devoted to contraception. The exhibition is open on Saturdays and Sundays from 12 pm to 16 pm.

Bilde

22 November - 31 December

“25 Jewish Calendars in Latvia” exhibition

Visitors of the Daugavpils Synagogue are invited to view an exhibition “25 Jewish Calendars in Latvia”.

Bilde

07 September

Izrāde "Metāllūžņi"

16+
Krievu valodā
Ilgums: 1 stunda 40 minūtes

Režisore: Alla Korovkina (Krievija)
Scenogrāfs: Egils Viļumovs
Kostīmu mākslinieks: Artjoms Agapovs (Krievija)
Horeogrāfe: Irina Saveļjeva
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Lomās: Irina Kešiševa, Jeļena Ņetjosina, Žanna Lubgāne

 

Katra cilvēka dzīvē pienāk lūzuma punkts, kad gribas apstāties un beidzot rast atbildes uz jautājumiem, kas tik uzmācīgi skrāpējas galvā – „kāpēc?” un „ko tālāk?”.

 

Trīs sievietes. Trīs likteņi. Caur smiekliem un asarām viņas dalīsies savos stāstos, kuros mīlestība un sāpes sakausētas kopā – nedalāmas. Par kopīgi izdzerto kafijas tasi, kas atstāta tālā pagātnē, par dzimtenes dāvāto un negaidīti atņemto, par spītīgu cīņu pretī uzvarai un ceļā gūtajām brūcēm. Jo dzīve ir kā metāllūžņu izgāztuve – te var atrast gan vērtīgus metālus, gan sarūsējušus krāmus. Kā lai nekļūdās, izvēloties nepieciešamo?!

 

„Metāllūžņi” ir Allas Korovkinas pirmā luga. Tā kļuva par Samaras dramaturgu konkursa laureāti, nokļuva Satīras teātra (Maskava) konkursa finālā, tika iestudēta Sanktpēterburgā, Samarā, Ufā, un tagad gūs jaunu elpu Daugavpilī, pilsētā, kurā piedzīvots viens no lugā aprakstītajiem notikumiem.

 

Vairāk:
Daugavpils teātris

Bilde

25 April

Skrien Latvija Daugavpils half marathon 2020

“Skrien Latvija” is the biggest running event in Latvia that will be held for the fourth time in Daugavpils. Different distances are offered for both adults and children.

Bilde

18 July

6th International Daugavpils Historical Re-enactment Festival “Dinaburg 1812”

6th International Daugavpils Historical Re-enactment Festival “Dinaburg 1812”, which is dedicated to the attack of the Napoleon’s Army on the Dinaburg Fortress in 1812, will be held on July 18th,  2020.