Hover

Novembra svētku laikā Daugavpils aicina baudīt daudzveidīgu pasākumu programmu

 11.11.2022
Novembra svētku laikā Daugavpils aicina baudīt daudzveidīgu pasākumu programmu

Svētku laikā no 8. līdz 20. novembrim, pieminot Latvijas karavīrus un svinot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Daugavpils kultūras iestādes ir sarūpējušas daudzpusīgu pasākumu programmu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Lāčplēša dienas pasākumu ietvaros 9. un 10. novembrī būs apskatāma Zemessardzes militārās tehnikas izstāde Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” pagalmā, no 10. novembra – mākslinieka un Daugavpils Vēstures muzeja dibinātāja un vadītāja Oskara Kalēja 120 gadu jubilejas izstāde Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, savukārt no 11. novembra – keramikas izstāde Daugavpils Māla mākslas centrā.

11.novembrī, pieminot kareivjus, kuri cīnījās par Latvijas brīvību, aicinām piedalīties ziedu nolikšanas un piemiņas brīžos karavīru kapos un piemiņas vietās, savukārt Lāčplēša dienas vakarā plkst. 17.00 vienoties Lāpu gājienā. Lāpu gājiena noslēgumā varēsim baudīt patriotisku koncertprogrammu kapelas “Rēzeknes muzikanti” izpildījumā Vienības laukumā un Toma Mikāla džeza kvarteta koncertu Vienības nama kafejnīcā plkst. 19.00.

Svinot Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, īpaši svētku pasākumi notiks Poļu, Krievu un Baltkrievu kultūras centros. Savukārt 18. novembrī aicinām vienoties lūgšanās par Latviju svētku dievkalpojumā Sv. Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā plkst. 11.00, baudīt mūziķu grupas “Dzelzs vilks” koncertu Kultūras pilī plkst. 16.00, kopīgi dziedāt Latvijas valsts himnu un vērot lāzeršova instalāciju Vienības laukumā plkst. 19.00.

Svētku nedēļu noslēgsim ar profesionālā pūtēju orķestra “Daugava” un solista Daiņa Skuteļa koncertu “Es dziedāšu tev…” 19. novembrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē un spēlfilmu “Pilsēta pie upes” 20. novembrī plkst. 14.00 Vienības nama kafejnīcā.

Pasākumu programma pieejama Daugavpils pašvaldības mājas lapā https://ieej.lv/bZpU6.

Papildu informācija:
Diāna Soldāne
Daugavpils pilsētas pašvaldības
Kultūras pārvalde
t.: 65423601, 28378679
e-pasts: diana.soldane@daugavpils.lv