Hover

Lieliskās iespējas kāzu fotosesijām Inženieru arsenāla anturāžā

 19.03.2024
Lieliskās iespējas kāzu fotosesijām Inženieru arsenāla anturāžā

Daugavpils Tehnikas un industriāla dizaina centrs “Inženieru arsenāls” ir ne tikai unikāla retro tehnikas ekspozīciju platforma, bet arī burvīga vieta kāzu fotosesijām! 19. gs. arhitektūras anturāža – lielisks fons ideālām kāzu fotogrāfijām! Līdz ar kāzu sezonas tuvošanos, “Inženieru arsenāls” aicina jaunlaulātos iekļaut šo Daugavpils cietokšņa objektu (Imperatora iela, 8) Jūsu kāzu programmā!

Kāzu fotografēšana ir iespējama Inženieru arsenāla darba laikā (trešdien-svētdien, 10:00 – 19:00), iegādājoties ieejas biļeti par katru personu, saskaņā ar pakalpojumu cenrādi. Iepriekšēja saskaņošana nav obligāta. Labvēlīgos laikapstākļos fotosesijas iespējamas arī iekšpagalmā. Lai skaistas jaunās ģimenes dzīves pirmās dienas!
Inženieru arsenāls ir atvērts sadarbībai arī ar blogeriem, influenceriem, fotomāksliniekiem un citiem radošo profesiju pārstāvjiem. Papildus informācija pa tālr. (+371) 28033133 vai ē-pastu inzenieruarsenals@daugavpils.lv

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” ir plašākā motorizēto transportlīdzekļu ekspozīcija Latgalē. Šeit ir izveidotas četras ekspozīciju zonas ar kopējo platību 2500 m2: industriālā dizaina vēstures un spectehnikas, padomju spēkratu, mototehnikas un rietumu retro automobiļu sektori. Kopumā centrā izvietotas pāri 40 retro automašīnas, vairāk nekā 80 motocikli un mopēdi, liels skaits aksesuāru, auto un moto-modeļu.

www.facebook.com/Inzenieru.arsenals
www.instagram.com/inzenieru_arsenals
www.youtube.com/@inzenieruarsenals
www.tiktok.com/@inzenieru_arsenals