Hover

Jaunajā tūrisma sezonā varēs piedalīties aizraujošā akcijā “Daugava vieno” (video)

 07.05.2021
Jaunajā tūrisma sezonā varēs piedalīties aizraujošā akcijā “Daugava vieno” (video)

1. maijā sākas jaunā tūrisma sezona. Tās laikā Daugavpils tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, Krāslavas Tūrisma informācijas centrs un Daugavpils novada aģentūra “TAKA” piedāvā ikvienam piedalīties lieliskā apceļošanas akcijā “Daugava vieno”, kas norisināsies no šī gada 1. maija līdz 31. oktobrim. Akcijas kopējais balvu fonds ir 2500 eiro, un tās norise ir iespējama arī pašreizējo ar Covid-19 saistīto ierobežojumu apstākļos.

Akcijas ideja – iepazīties ar Daugavpils, Krāslavas un Daugavpils novada nozīmīgiem objektiem, sajust pilsētu šarmanto gaisotni un izbaudīt neatvairāmo dabas parka “Daugavas loki” skaistumu. Lai to panāktu, jāizdara divas lietas: jāiegūst Tūrista pase, ko var saņemt tūrisma informācijas centros vai lejupielādēt portālos, kā arī jānofotografē norādītos objektus, augšupielādējot foto savos sociālajos tīklos, izmantojot heštegu #DaugavaVieno, kā arī norādot konkrētas vietas nosaukumu. Apmeklējot objektus, Tūrista pasē tiks uzspiests zīmodziņš: katrā teritorijā jāapmeklē vismaz 5 vietas, tas ir, kopumā 15 objekti. Pēc tam Tūrista pasi ir jānodod tūrisma informācijas centros vai objektos, kas piedalās akcijā.

Balvu izloze notiks 3 posmos. Katrā no tiem tiks izlozētas 10 balvas. Izlozes norisināsies jūlija sākumā, septembra pirmajā nedēļā un novembra sākumā. Divu galveno balvu, dāvanu karšu 300 EUR vērtībā greznai atpūtai kūrortā un viesnīcā (Silene Resort & SPA un viesnīca “Villa Ksenija”) izloze notiks novembra pirmajā nedēļā un tajā piedalīsies visas no 1. maija līdz 31. oktobrim saņemtās Tūristu pases.

Papildus informācija par akcijas noteikumiem, kā arī sezonas sākumu un tūrisma piedāvājumu atrodama Daugavpils tūrisma informācijas centrā un portālā www.visitdaugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome