Hover

Daugavpils Tūrisma informācijas centrā var iegādāties pastmarku “Daugavpils cietoksnim 210”

 06.01.2021
Daugavpils Tūrisma informācijas centrā var iegādāties pastmarku “Daugavpils cietoksnim 210”

2020. gadā tika atzīmēti 210 gadi kopš Daugavpils cietokšņa celtniecības uzsākšanas. Gada nogalē Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas klubs ir pasūtījis personalizēto pastmarku Latvijas Pasta platformā “Mana pastmarka” ar individuālo dizainu (skats uz cietokšņa Nikolaja vārtiem un koka tiltu no aizsarggrāvja) un nominālvērtību 1.00 EUR. Pastmarkai ir uzraksts “Latvija” un elementi pret viltojumiem, tā ir īsta pastmarka un to var izmantot sūtījumiem Latvijas teritorijā.

Personalizētas pastmarkas kopējā tirāža ir 100 eksemplāri, tā ir domāta Daugavpils kultūras mantojuma popularizēšanai. Pirmos eksemplārus pasniedza Daugavpils domes vadībai pateicībā par sadarbību un atbalstu, vēsturiskās rekonstrukcijas pasākumus un festivālu “Dinaburg 1812” rīkojot. Viens pastmarkas eksemplārs tiks nodots pilsētas muzejam glabāšanai, pie dažiem eksemplāriem tiks kluba sadarbības partneri.

Pastmarku  “Daugavpils cietoksnim 210” var iegādāties Daugavpils Tūrisma un informācijas centrā (Rīgas ielā 22a).

Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas klubs nodarbojas ar reģionālās vēstures pētniecību un popularizēšanu. Klubs ir pazīstams kā aktīvs kultūras pasākumu dalībnieks cietoksnī, atdarinot Daugavpils cietokšņa 1812. gada garnizona štāba darbību.

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome