Hover

Īpašie nedēļas nogales piedāvājumi “Muzikālās bankas” apmeklētājiem un dalībniekiem Daugavpilī

 26.01.2024
Īpašie nedēļas nogales piedāvājumi “Muzikālās bankas” apmeklētājiem un dalībniekiem Daugavpilī

27. janvārī Daugavpilī norisināsies Latvijas Radio 2 rīkotās aptaujas “Muzikālā banka 2023” noslēguma koncertšovs, kurā tiks noteikta gada vērtīgākā dziesma starp 15 fināldziesmām. Daugavpilī “Muzikālā banka” norisināsies 5. reizi, tādēļ aicinām izbaudīt un iepazīt pilsētu, izmantojot īpašos piedāvājumus un atlaides, ko varēs saņemt, uzrādot apmeklētāja  biļeti uz “Muzikālo banku” vai dalībnieka karti.

No 26. līdz 28. janvārim Daugavpils pilsētas atpūtas un tūrisma objekti aicina izbaudīt nedēļas nogales īpašos piedāvājumus un iepazīt pilsētu plašāk!

Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls”

Piedāvā apmeklēt Latgales lielāko un daudzveidīgāko tehnikas ekspozīciju par akcijas cenu – 50% atlaidi pieaugušo ieejas biļetei.

Rotko muzejs

Aicina izmantot īpašo piedāvājumu. “Muzikālās bankas” dalībnieki un apmeklētāji uzrādot derīgu dalībnieka karti vai ieejas biļeti un iegādājoties par pilnu maksu ieejas biļeti uz Rotko muzeju (10 EUR), apmeklēs izstāžu sektoru “Martinsona māja”  bezmaksas.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Muzejā būs iespējams apskatīt 17 zāles ar kultūrvēstures un dabas ekspozīcijām un daudzveidīgām izstādēm, kuras būs pieejamas par īpašu cenu – 3 euro.

Daugavpils Māla mākslas centrs

Ieejas biļete keramikas darbnīcas apskatei ar podnieka amata demonstrējumu būs pieejama par samazinātu cenu – 3 euro.

Latgales kulināra mantojuma centrs “Šmakovka”

Izmantojiet iespēju apmeklēt Daugavpils Šmakovkas ekspozīciju, kas ir Latvijā lielākā un modernākā ekspozīcija, kas piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par Latgales stipro dzērienu, kas ir jau kļuvis par Latgales reģiona savdabīgu zīmolu. Ieejas biļetes cena būs 2.50 euro.

Medicīnas izstāde ar kontracepcijas ekspozīciju

Iestāde ir paplašinājusi izstāžu zāles un piedāvā apskatīt priekšmetus, fotogrāfijas un dokumentus par medicīnas vēstures attīstību Daugavpilī un Latvijā. Viena no zālēm pilnībā veltīta kontracepcijai, bet 2023. gadā izveidota jauna izstādes daļa, kas vēsta par Covid 19. Apmeklētājiem būs iespēja iestādi apmeklēt par izdevīgu ieejas biļešu cenu grupām, sākot no 5 apmeklētājiem tiks piemērota 10% atlaide un bezmaksas audiogids. Kā arī individuālie apmeklētāji varēs izmantot audiogidu bezmaksas. Pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 28 872 898

Muzejs “Ebreji Daugavpilī un Latgalē”

Par ziedojumiem Jūs varat apmeklēt Daugavpils sinagogu, kas celta 1850. gadā. Ēkā atrodas muzeja ekspozīcija, kas vēsta par ebreju dzīvi un sadzīves tradīcijām Latgalē un Daugavpilī kopš 1935. gada.

Pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 29548760

No 26. līdz 28. janvārim Daugavpils Teātris aicina izmantot iespēju un iegādāties biļetes uz 8 izrādēm par atlaidi (iegadāties iespējams ne vairāk kā divas biļetes).

30% atlaide piemērota: izrādei “Tumšie brieži” (norise: 10. februārī plkst.18.00), izrādei “Bīstamais pagrieziens” (norise: 11. februārī plkst. 15.00) un izrādei “Pie klusiem ūdeņiem” (norise: 23. februārī plkst. 18.30).

50% atlaide piemērota: izrādei “Pa Laimes lāča pēdām” (norise: 4. februārī plkst. 15.00), izrādei “Džeina Eira” (norise: 8. februārī plkst. 18.30; 9. februārī plkst. 18.30), izrādei “Garās brīvdienas” (norise: 16. februārī plkst. 18.30), izrādei “Pamatnoteikumi” (norise: 17. februārī plkst. 18.00), izrādei “Sniega gūstā” (norise: 1. martā plkst. 18.30).

Bārā “IGGI bārs & karbonādes” trīs dienu garumā aicina “Muzikālās bankas” apmeklētājus izmantot viņu īpašo piedāvājumu un saņemt atlaidi 25% apmērā jebkurai vīna pudelei.

Savukārt pirmā kaķu kafejnīca “Kotoffski” Latvijā sniegs 5% atlaidi pasūtījumiem un aicinās izmantot iespēju apskatīt Kaķu muzeja ekspozīciju ar 10% atlaidi ieejas biļetei. Jūs priecāsies satikt arī seši telpās mītošie kaķi, kuri ar nepacietību gaida viesus.

  1. janvārī ieplānojiet apmeklēt:

Rīgas ielas tirdziņā no plkst. 10.00 līdz 16.00 būs iespēja baudīt mājražotāju labumus un iepazīt vietējo amatnieku produkciju.

LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs visas dienas garumā (no plkst. 10.00 līdz 17.00) piedāvā ar 3D pildspalvas palīdzību izveidot piekariņu nots veidā. Interesenti varēs apskatīt literatūras izstādi “Uz Muzikālās bankas vienojošas nots”.

Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centrs šajā dienā organizē izzinošas ekskursijas “Nikolaja vārti – durvis pagātnē”. Interesentiem tiek piedāvāta unikāla iespēja iepazīt Daugavpils cietoksni gida pavadībā par īpaši zemu cenu.

Biļetes cena vienai personai: pieaugušajiem – 2 euro. Senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bērniem, daudzbērnu ģimenēm, studentiem – 1 euro.

Ekskursijas notiks divās valodās:

12.00 – latviešu valodā,

13.00 – krievu valodā.

Ekskursiju ilgums – 1 stunda. Dalībnieku skaits ierobežots!

Lūgums visiem interesentiem pieteikties ekskursijām līdz 26. janvārim, plkst 15.00. Pieteikties ekskursijām, zvanot pa tālr.; +371 28686331; +371 65424043.

  1. janvārī plkst.12.00 “Muzikālās bankas” dalībnieki un viesi ir aicināti piedalīties Daugavpils Tūrisma nodaļas rīkotajā bezmaksas gida ekskursijā pa Daugavpili. Kuras laikā iepazīsies pilsētas vēstures līkločus, dosieties izzināt būtiskus pilsētas attīstības notikumus un personības. Ekskursijas ilgums būs 3.5 stundas un notiks bilingvāli (latviešu valodā un vienā no svešvalodām, par kuras lietojumu gids vienosies ar ekskursijas dalībniekiem).

Pieteikties ekskursijai, zvanot pa tālr. +371 26444810

 

Aicinām izbaudīt īpašos nedēļas nogales piedāvājumus no 26. līdz 28. janvārim Daugavpilī, lai šīs brīvdienas paliktu atmiņā kā kultūras dzīves piepildīts laiks!

 

 

 

Informāciju apkopoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa
Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel