Hover

Informācija par pirmajām pārceltajām izrādēm

 07.08.2020
Informācija par pirmajām pārceltajām izrādēm

Daugavpils teātris pateicas saviem skatītājiem par pacietību un sapratni un priecājas paziņot, ka jau septembrī varēs noskatīties pirmās pārceltās izrādes.

Šīs sezonas laikā Daugavpils teātris centīsies nospēlēt visas ārkārtējās situācijas dēļ nenotikušās izrādes. Savukārt tās izrādes, kuras šobrīd nebūs iespējams pārcelt, tiks atceltas. Informāciju par visām nenotikušajām izrādēm teātris sniegs ne vēlāk kā līdz 9. decembrim.

 

PĀRCELTĀS IZRĀDES
Izrāde Cilvēks no Podoļskas”, kurai bija jānotiek 22. martā un 18. aprīlī, tiek pārcelta uz septembri. No 6. augusta līdz 2. septembrim izrādes „Cilvēks no Podoļskas” biļešu īpašniekiem būs iespēja samainīt biļetes pret jaunām uz jebkuru no piedāvātajiem datumiem un laikiem:

  • 4. septembrī pl. 18.30;
  • 5. septembrī pl. 15.00 un pl.18.00;
  • 6. septembrī pl. 15.00 un pl.18.00.

Izrāde “Jubileja’98”, kurai bija jānotiek 5. aprīlī, tiek pārcelta uz 19. septembri. No 6. augusta līdz 16. septembrim šīs izrādes biļešu īpašniekiem arī būs iespēja samainīt biļetes pret jaunām.

SVARĪGI! Iepriekšējās biļetes nebūs derīgas, tāpēc, ja vēlaties apmeklēt izrādi, tās obligāti jāsamaina pret jaunām norādītajā termiņā!
Samainīt biļetes varēs tikai Daugavpils teātra kasē vai zvanot uz kases tālruni 654 26520 un rezervējot vietas. Der zināt, ka saistībā ar pastāvošajiem pulcēšanās ierobežojumiem skatītāju skaits pasākumos būs samazināts.
Lūdzam ņemt vērā, ka, mainot biļetes, saskaņā ar MK noteikumiem, tiks lūgts katra apmeklētāja kontaktinformāciju. Daugavpils teātris informāciju uzglabās vienu mēnesi, lai nepieciešamības gadījumā to varētu nodot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā.

Daugavpils teātris ļoti novērtē skatītāju izvēli apmeklēt pārcelto izrādi, jo tas ir būtisks atbalsts teātrim šajā laikā.

 

ATCELTĀS IZRĀDES
Izrādes Dārgā Jeļena Sergejevna” (14.03.) un “Raudupiete” (04.04.) tiek atceltas:

  • ja biļete pirkta internetā www.bilesuparadize.lv, skatītājiem nauda par atcelto pasākumu biļetēm tiks atmaksāta automātiski;
  • ja biļete pirkta kasē, lūdzam vērsties Daugavpils teātra vai jebkurā Biļešu Paradīzes kasē, kur jums tiks atmaksāta nauda. Vēršoties Daugavpils teātra kasē, jums tiks piedāvāta iespēja apmainīt biļetes uz jebkuru citu Daugavpils teātra izrādi.

Informācija par pārējām ārkārtējās situācijas laikā nenotikušajām izrādēm un to norises datumiem pastāvīgi tiks papildināta un publicēta teātra mājaslapā, tāpēc aicinām sekot aktualitātēm!

Daugavpils teātra kases darba laiks no 6. augusta:
Pirmdiena: brīvdiena;
Otrdiena – piektdiena:   11.00 – 18.30 (pārtraukums 14.00 – 14.30)
Sestdiena, svētdiena:      11.00 – 16.00

Tālruņi uzziņai: 654 26520 (kase), 654 26720 (administrācija).