Hover

Festivāls “Gostūs Latgolā” piedāvā izklaides programmu pieaugušajiem un bērniem

 26.07.2023
Festivāls “Gostūs Latgolā” piedāvā izklaides programmu pieaugušajiem un bērniem

Šo sestdien, 29. jūlijā, Daugavpils Vienības laukumā norisināsies Latgales viesmīlības, kultūras un tradīciju festivāls “GOSTŪS LATGOLĀ”, kura ietvaros tiks piedāvāta izklaides programma gan pieaugušajiem, gan bērniem.

No plkst. 10.00 līdz 18.00 Daugavpilī, pašā pilsētas centrā ikviens varēs izgaršot, sajust, izbaudīt un atklāt Latgali. Daugavpils nacionālās biedrības demonstrēs ēdienu gatavošanas meistarklases, notiks Latgales mājražotāju tirdziņš, kā arī muzikāli priekšnesumi.

Bērni varēs izpriecāties piepūšamajās atrakcijās, kā arī apskatīt un samīļot dzīvniekus. Mazus apmeklētājus gaidīs mini zoo. Savukārt gan pieaugušie, gan bērni tiek laipni aicināti piedalīties dažādās meistarklasēs, kas tiks piedāvātas festivāla ietvaros. Atklātņu veidošanas darbnīca EBRU tehnikā, LATGALIEŠU valodas radošā darbnīca, māla glāzīšu un spiedogu veidošanas darbnīca, kā arī meldru pinumu un kokgriezumu darbnīca.

Festivālu “GOSTŪS LATGOLĀ” rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra kopā ar ekspozīciju “Šmakovkas muzejs”.

Festivāla programma

Tiekamies 29. jūlijā Daugavpils Vienības laukumā un baudīsim Latgales viesmīlības svētkus!

Festivāls tiek rīkots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” finansiālu atbalstu.