Hover

EuroVelo 11 velo maršruta atklāšana

 20.04.2022
EuroVelo 11 velo maršruta atklāšana

Pienācis īstais laiks atklāt sen izlolotu projektu, tādēļ 7.-8. maijā katrs interesents ir aicināts pievienoties brīnišķīgam velobraucienam Latgalē. Brauksim lieliskā kompānijā, nesteidzīgi baudot skaisto Latgales dabu.

Velobrauciens notiks divu dienu garumā. Pirmās dienas posms: Krāslava–Aglona–Dagda (67km), otrās dienas posms: Dagda–Kaunata–Rēzekne (58km). Velo maršruta kopējais garums ir 125 km. Dalība pasākumā ir bezmaksas, atsevišķa samaksa paredzēta par ēdienreizēm un naktsmītni. Katrā dienā paredzētas divas ēdienreizes par papildu samaksu skaidrā naudā 4-6EUR/par porciju.
Pirmās dienas noslēgumā būs iespēja izmantot naktsmītni Dagdas vidusskolā par papildu samaksu (8EUR/pers., matrači) vai Dienesta viesnīcā (12EUR/pers., istabiņas).

Pasākuma organizatori nodrošina dalībnieku un velosipēdu transportēšanu:

  • pirmās dienas rītā maršrutā – Rēzekne–Dagda–Krāslava (no Rēzeknes TIC plkst. 08.30);
  • pirmās dienas vakarā maršrutā – Dagda–Krāslava–Daugavpils–Rēzekne;
  • otrās dienas vakarā maršrutā – Dagda–Krāslava–Daugavpils–Rēzekne.

Starts 7. maijā paredzēts no Krāslavas novada Tūrisma informācijas centra. Reģistrēšanās braucienam sākot no plkst. 09.00, bet brauciena sākums plkst. 10.00. Pirmās dienas finišs un otrās dienas starts ir pie Dagdas vidusskolas. Visa brauciena maršrutu var aplūkot kartē šeit: https://ej.uz/EV11Karte

Pasākuma nolikums pieejams šeit https://ej.uz/EV11Nolikums un reģistrācijas anketa šeit: https://ej.uz/EV-11

Sapucējam savus velosipēdus un tiekamies Latgalē!

Avots: https://ieej.lv/JJLV1