Hover

Drifta festivāls Daugavpilī sāksies ar krāšņu atklāšanas parādi (shēma)

 09.07.2024
Drifta festivāls Daugavpilī sāksies ar krāšņu atklāšanas parādi (shēma)

12. jūlijā Daugavpilī sāksies ilgi gaidītais drifta festivāls, kurš solās būt aizraujošs pasākums gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Pasākuma organizatori aicina visus interesentus pulcēties pilsētas centrā, lai kopīgi atklātu Daugavpils drifta nedēļas nogali. 

Piektdienas vakarā apmeklētājiem būs unikāla iespēja vērot automašīnu parādi, kas caur pilsētas ielām dosies uz Vienības laukumu. Ne tikai vērojot parādi, bet arī satiekot sportistus un fotografējoties pie sporta automašīnām, ikviens varēs izbaudīt svētku atmosfēru, ko papildinās DJ Gusta muzikālais noformējums. 

Automašīnu pārbrauciens sāksies plkst. 20.00 no Daugavpils Olimpiskā centra, kas cieši sadarbojas ar kartodromu “Blāzma”. Latvijas drifta komanda saka lielu paldies par centra ieguldīto darbu un kartodroma uzlabošanu, kas ļauj organizēt kvalitatīvas sacensības un attīstīt drifta kultūru Latgales reģionā, sniedzot sportistiem iespēju trenēties. 

Parādes maršruts vedīs pa Sporta ielu, tad pa Cietokšņa ielu, pagriežoties uz Rīgas ielu un iebraucot Vienības laukumā ap plkst. 20.10. Aicinām visus pilsētas iedzīvotājus un viesus pulcēties ielu malās, lai uzgavilētu un sagaidītu sportistus, sniedzot viņiem morālu atbalstu un radot īpašu svētku gaisotni. 

Plānots, ka atklāšanas parādē piedalīsies aptuveni 70 automašīnas, papildu tām Vienības laukumā varēs apskatīt arī Car Expo automašīnas. Šis būs lielisks vakars gan drifta cienītājiem, gan visiem, kas vēlas izbaudīt dinamisku un iedvesmojošu atmosfēru. 

Tiekamies drifta festivālā! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa