Hover

Daugavpils teātrī viesosies Genādija Gladkova teātris “Mūzikla teritorija” no Baltkrievijas

 04.11.2019
Daugavpils teātrī viesosies Genādija Gladkova teātris “Mūzikla teritorija” no Baltkrievijas

7. decembrī ar divām izrādēm Daugavpils teātrī viesosies Genādija Gladkova teātris “Mūzikla teritorija” no Baltkrievijas.

Daugavpils teātra jaunākajiem skatītājiem Genādija Gladkova teātris “Mūzikla teritorija” piedāvās mūziklu “Maša un Vitja pret Mežonīgajām ģitārām”. Nemirstīgais Kaščejs ar nešķīsto spēku palīdzību nolēmis organizēt populāru šovu “Balss”. Lai to īstenotu, muzikālā grupa VIA „Mežonīgās ģitāras”, kuras sastāvā ir Baba-Jaga, Ļešijs un mežonīgais kaķis Matvejs, nolaupa Sniegbaltīti. Nelaimē nokļuvušajai Sniegbaltītei palīgā dodas radoša skolniece Maša un izcilnieks Vitja. Ceļā varoņus gaida negaidītas tikšanās, piedzīvojumi un neparasti pārbaudījumi, kuru laikā jaunieši sapratīs, ka jābūt draudzīgiem, jāpalīdz citiem un jātic brīnumiem. Iestudējuma veidotāji sola, ka šis jautrais piedzīvojumu stāsts būs interesants gan bērniem, gan viņu vecākiem. Izrāde sāksies pl. 13.00.

Savukārt 7. decembra vakarā, pl. 19.00, skatītājus gaidīs mūzikls-šovs „Ziemassvētku ieskaņās”, kurā izskanēs populārākie Ziemassvētku hīti no Barbaras Streizandes, Frenka Sinatras, Ellas Ficdžeraldas, Fredija Merkūrija repertuāriem, kā arī Jaungada dziesmas no V. Meladzes, L. Doļinas, A. Pugačovas repertuāriem, kino hīti no padomju Jaunā gada filmām „Likteņa ironija jeb Vieglu garu!”, „Karnevāla nakts”, „Brīnumdari”. Katra dziesma – neliela izrāde, kurā apvienota Ziemassvētku pasakas, pirmssvētku romantikas un pozitīvas noskaņas atmosfēra. Šajā mūziklā-šovā skatītājus gaida žanru un muzikālo stilu sajaukums, spilgti teatralizēti priekšnesumi un, protams, neaizmirstami iespaidi par šo vakaru!

Biļetes – Daugavpils teātra kasē (654 26520), Biļešu paradīze kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Informācija: Daugavpils teātris