Hover

DAUGAVPILS NOVADA PAŠVALDĪBAS AĢENTŪRA TAKA AICINA DARBĀ TŪRISMA ORGANIZATORU

 21.01.2020

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA” (reg.nr. 90009982692)
uz nenoteiktu laiku aicina darbā TŪRISMA ORGANIZATORU (-I)
(profesijas kods 3339 42)

Darba pamatpienākumi:

  • Sniegt klientiem tūrisma informāciju par Daugavpils novadu un apkārtni latviešu, krievu un angļu valodā.
  • Veidot jaunus tūrisma produktus, kas saistīti ar Daugavpils novada tūrisma un kultūras mantojuma objektiem
  • Apzināt un sistematizēt informāciju par Daugavpils novadā esošajiem un perspektīvajiem tūrisma, sporta un kultūras mantojuma objektiem un piedāvājumiem, regulāri tos aktualizēt un izplatīt
  • Regulāri aktualizēt tūrisma pakalpojumu sniedzēju, masu mēdiju un klientu datu bāzi
  • Izstrādāt un realizēt tūrisma nozares un atsevišķu tūrisma un kultūrvēsturisko objektu attīstības projektus
  • Ievietojot aktuālo informāciju par Daugavpils novadu un apkārtni latviešu, krievu un angļu valodā novada mājaslapās, Facebook, Instagram un citos sociālajos tīklos
  • Sadarboties ar Daugavpils novada tūrisma un kultūras mantojuma objektu īpašniekiem iesaistot tos tūrisma informācijas apritē un jaunu tūrisma pakalpojumu un produktu izstrādē
  • Popularizēt Daugavpils novada tūrisma, sporta un kultūras objektus

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība (izglītība tūrisma  jomā tiks uzskatītā par priekšrocību)
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas (rakstiski un mutvārdos)
  • Labas krievu un angļu valodas  zināšanas (rakstiski un mutvārdos)
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku
  • Prasme strādāt Interneta vidē, kā arī apgūt un  pielietot jaunas iemaņas ar dažādām datu bāzēm
  • Spēja strādāt gan patstāvīgi gan komandā, labas sadarbības un organizatoriskās spējas,  pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāt
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.
  • Darba pieredze tūrisma informācijas sniegšanas jomā, tūrisma darba organizēšanā, klientu apkalpošanā, vācu un citu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību

Pieteikuma dokumenti

  • Pieteikuma vēstule
  • CV
  • Izglītības dokumentu kopijas
  • Valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, atbilstoši nepieciešamajam valsts valodas prasmes līmenim un pakāpei – C līmeņa 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā);
  • Papildus var iesniegt apmācību (kursu) apguves apliecinošu dokumentu kopijas un rekomendācijas vēstules

Mēs piedāvājam: interesantu un dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā, stabilu atalgojumu (atkarībā no pieredzes, zināšanām un izglītības EUR 650-EUR720) un sociālās garantijas.

Pieteikumus ar norādi „Tūrisma organizators” līdz 2020. gada 30.janvārim sūtīt uz e-pastu: taka@dnd.lv vai pastu: Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”, Rīgas iela 2, Daugavpils, LV-5401.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils novada pašvaldība, juridiskā adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV – 5401

 Ar atbilstošākiem kandidātiem sazināsimies rakstiski vai telefoniski līdz 2020.gada 5.februārim un uzaicināsim uz darba interviju, ar katru kandidātu vienojoties par konkrēto datumu un laiku.