Hover

Daugavpils cietoksnī notiks foto-orientēšanās spēle “Pa Hekeļa pēdām”

 18.08.2022
Daugavpils cietoksnī notiks foto-orientēšanās spēle “Pa Hekeļa pēdām”

2022.gada 20. augustā aprit 212 gadi, kopš Daugavpils cietokšņa ģenerālplāna apstiprināšanas dienas. Sakarā ar šo nozīmīgo notikumu Daugavpils cietoksnī 27. augustā jau otro reizi tiek organizēta foto-orientēšanās spēle “Pa Hekeļa pēdām”.

Spēle nosaukta par godu pulkvedim J. Hekelim, kurš 1810. gadā kļuva par pirmo Dinaburgas cietokšņa celtnieku.

Pasākumam obligāti ir jāreģistrējas iepriekš, savukārt uz vietas reģistrācija spēlei sāksies 27. augustā no plkst. 12.00.

No plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 1. krasta lunetes kordegardes ēkā (Daugavas iela 34), spēles dalībnieki varēs saņemt speciāli sagatavotu orientēšanās karti un startēt spēlē.

Spēlei var pieteikties komandas, kas sastāv no 3 līdz 5 cilvēkiem. Dalībnieku skaits komandās būs ierobežots, maksimāli 5 cilvēki, taču spēlei droši var pieteikties arī viens vai divi dalībnieki, šajā gadījumā būs iespējama komandu apvienošana.
Lai piedalītos spēlē, komandai būs jāielādē aplikācija Qrenteerings, tāpēc būs nepieciešams vismaz viens mobilais telefons (uzlādēts) ar QR kodu nolasīšanas funkciju un interneta pieslēgumu, ērti apavi un pastaigām piemērots apģērbs, kā arī labs noskaņojums un vēlme iepazīt Daugavpils cietokšņa plāna un nocietinājumu tapšanas vēsturi.

Spēlei obligāti jāpiesakās iepriekš līdz 25. augusta 23:59, izmantojot pieteikuma formu: https://ej.uz/qub2.

Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārds, uzvārds un vecums (dalībniekiem līdz 12 gadu vecumam obligāti jāierodas ar vecākiem), telefona numurs, kā arī vēlamais starta laiks.

Spēles laikā komandas krās punktus, atbildot uz jautājumiem un izpildot dažādus uzdevumus. Komandas, kas iegūs visvairāk punktu varēs tikt pie dāvanām no Daugavpils pilsētas tūrisma objektiem.

Vairāk informācijas par dalību foto-orientēšanās spēlē var atrast www.okstiga.com, zvanot pa tālr. + 371 29846908, +371 65424043, vai rakstot uz anastasija.smolakova@gmail.com.

Dalība spēlē ir bez maksas un būs interesanta visām paaudzēm.

Pasākumu rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar Daugavpils pilsētas orientēšanās klubu “Stiga”