Hover

Daugavpils cietoksnī notika kvests “Es esmu tik kareivis 2.0”

 19.11.2019
Daugavpils cietoksnī notika kvests “Es esmu tik kareivis 2.0”

Sestdien, 16. novembrī, Daugavpils cietoksnī notika kvests “Es esmu tik kareivis 2.0”, kas tika veltīts Daugavpils cietokšņa vēstures posmam, kad šeit bija dislocēta Latvijas armijas 4. Zemgales divīzija.

Kvesta laikā visiem dalībniekiem bija iespēja kļūt par Latvijas armijas karavīru un iejusties 20. gs. 20. – 30. gadu atmosfērā, izmēģināt savus spēkus šautuvē (lielais pulvera pagrabs), iepazīties ar cietokšņa faunu 6. bastionā, izstaigāt kara slimnīcu medmāsu spoku pavadībā, sastapt īsto cietokšņa briesmoni, paglābt karavīra mīļotā cilvēka bildi no ugunsgrēka un nobaudīt karstu tēju ar pīrādziņiem daiļo dāmu klātbūtnē.

Pasākumā piedalījās 15 komandas (kopā – 118 dalībnieki).

Kvesta organizatori izsaka pateicību biedrībai “Latvian airsoft team CRAZY STRIKE”, biedrībai “Atmiņu lāde” un tās vadītajai Irēnai Voitānei, vintāžas mēbeļu un interjera salonam “Vintāža”, kā arī Jūlijai Pilsneniecei par ieguldīto darbu.
Īpašs paldies visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja pasākumam būt īpašam un neātkartojamam: Diānai Breidakai, Diānai Konkinai, Evitai Maļiņai, Inesei Maļiņai, Dainim Miglainam, Anastasijai Kočmarjovai, Ksenijai Belovai, Aļonai Žarkevičai, Ksenijai Žarkevičai, Žanim Ovčinko.

Kvestu rīkoja Daugavpils cietokšņa kultūras un informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “Sikspārņi”.

Foto: Anastasija Kočmarjova