Hover

Daugavpils atkal priecē tūristus ar jaunumu – rūgtu roku darba šokolādes tāfelīti ar uzrakstu “Daugavpils”

 05.07.2021
Daugavpils atkal priecē tūristus ar jaunumu – rūgtu roku darba šokolādes tāfelīti ar uzrakstu “Daugavpils”

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar Daugavpils uzņēmumu “Sweeco” ir radījusi jaunu produktu Daugavpils pilsētas viesiem un iedzīvotājiem – rūgtu šokolādes tāfelīti ar uzrakstu “Daugavpils”.

Šokolāde ir iesaiņota oriģinālā iepakojumā, uz kura it attainots pilsētas nosaukums un lilija – viens no pilsētas simboliem. Kastītes iekšpusē ir šokolādes tāfelīte ar uzrakstu “Daugavpils” un apsveikuma kartiņa. Uz tās attēlots pilsētas ģerbonis, ģerboņa apraksts un Dinaburgas pils, kas ir uzskatāma par pirmo Daugavpils veidošanas vietu.

Jauna šokolāde “Daugavpils” var kļūt par lielisku dāvanu sev un saviem mīļajiem – gan vietējo iedzīvotāju, gan Daugavpils viesu vidū. Ar šokolādi ikviens var pārsteigt savus tuvos –  nosūtīt sveicienu no Daugavpils, iepriecināt vai apsveikt svētkos. Šokolādes tāfelīte ir īsts roku darbs un tā ir izgatavota ar īpašu mīlestību no rūpīgi atlasītām, dabīgām sastāvdaļām. Pie tam, tā ir universāla dāvana, tā ir piemērota veģetāriešiem, vegāniem, cilvēkiem ar alerģijām vai cukura diabētu, jo nesatur glutēnu, laktozi, ĢMO, rafinētu cukuru, lecitīnu un aromatizētājus.

Jaunais produkts šobrīd pieejams trijās tirdzniecības vietās – Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22a (darba laiks – plkst. 10.00 – 18.00), Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā, Nikolaja ielā 5 (darba laiks – plkst. 10.00 – 19.00) un Šmakovkas muzejā, Rīgas ielā 22a (darba laiks – plkst. 11.00 – 19.00).

Vairāk informācijas par šokolādes un eko produktu veikalu “Sweeco”, kas tika izveidots ar pašvaldības grantu programmas “Impulss” atbalstu, var atrast vietnē: www.sweeco.lv.