Hover

Daugavpils aicina baudīt piedzīvojumiem bagātu sestdienu

 16.09.2023
Daugavpils aicina baudīt piedzīvojumiem bagātu sestdienu

Jau šo sestdien, 16. septembrī, Daugavpilī notiks divi vērienīgi pasākumi – street food festivāls “Garšu toņi” un tradicionālie Rīgas ielas svētki. Sestdiena Daugavpilī būs piesātināta ar dažādiem aizraujošiem pasākumiem un aktivitātēm, kas noteikti ieinteresēs gan daugavpiliešus, gan mūsu pilsētas viesus.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 laukumā pie Daugavpils cietokšņa kultūras un informācijas centra (Nikolaja ielā 5) norisināsies tradicionālais ikmēneša krāmu tirgus. Te ikvienam būs iespēja atrast interesantus suvenīrus, traukus, dekorus, mūzikas instrumentus, grāmatas, nozīmītes, rotaļlietas, skaņu plates un dažādas retro lietas.

No plkst. 16.00 līdz 23.00 ar gardiem ēdieniem un lielisku mūziku daugavpiliešus un pilsētas viesus lutinās street food festivāls “Garšu toņi” Dubrovina parkā. Apmeklētājiem būs iespēja iejusties ekspertu lomā – nobaudīt ēdienus un nobalsot par labāko street foot meistaru. Par patīkamu muzikālo atmosfēru Dubrovina parkā parūpēsies mūziķis Rihards Saule. Savukārt mazie gardēži varēs piedalīties jauniešu interešu izglītības centra “Saules stariņi” radošajās darbnīcās.

Plkst. 18.00 Daugavpils Kultūras pilī ar leģendārās latviešu grupas “Zodiaks” atvadu turnejas koncertu tiks atklāts ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls “Daugavpils ReStArt”. 45 gadus kopš grupas dibināšanas pēdējo reizi vienotā programmā izskanēs kosmiska instrumentālā mūzika un populārākās dziesmas.

Savukārt plkst. 18.00 Daugavpils māksliniece Sanri aicina uz savas personālizstādes atklāšanu galerijā Albrecht Art&Wine, Ģimnāzijas ielā 40.

No plkst. 19.00 līdz 22.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina baudīt mākslinieču apvienības V.I.V.A. glezniecības izstādi “Mākslas garša”. Izstādes apmeklējums bez maksas. Savukārt tiem apmeklētājiem, kuri paši vēlēsies radīt savu mākslas darbu, muzeja speciālisti piedāvā neparastu meistardarbnīcu “Kafijas atklātnes”.

Bet vakara kulminācijā no plkst. 20.00 līdz 23.00 jau desmito reizi svinēsim Rīgas ielas svētkus. Šogad Rīgas ielas svētku tēma ir “10 toņi pilsētai”, un to apmeklētājiem būs iespēja doties krāsainā pastaigā pa vienu no visas Latvijas vecākajām gājēju ielām, baudot arhitektūras, gaismas un mākslas mijiedarbību.

Nāciet un izbaudiet daudzveidīgo atpūtas un izklaides piedāvājumu Daugavpilī! Te ikkatrs varēs sajust patieso pilsētas un piedzīvojumu garšu!

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes
Komunikācijas nodaļa