Hover

Daugavpilī uzstāsies leģendārais Tomass Anderss (“Modern Talking”) un pasaules zvaigzne Sandra

 07.07.2024
Daugavpilī uzstāsies leģendārais Tomass Anderss (“Modern Talking”) un pasaules zvaigzne Sandra

Viens no gaidītākajiem 2024. gada vasaras sezonas notikumiem Daugavpilī ir festivāls “Daugavpils vasara dejā”, kurā uzstāsies leģendārais Tomass Anderss (“Modern Talking”) un pasaules zvaigzne Sandra. Koncerts notiks 26. jūlijā Daugavpils stadionā “Lokomotīve”. Koncertā tiks izpildīti slavenie mūzikas hiti, kas iekarojuši miljoniem klausītāji sirdis visā pasaulē.

“Modern Talking” ir īsts veiksmes stāsts
“Modern Talking” karjera sākās 1979. gadā. Tomass Anderss pēc uzvaras “Luksemburgas Radio” dziesmu konkursā, ierakstīja singlu “Judy” un koncertturnejas laikā satika Dīteru Bolenu, mūziķi no populārās grupas “CC Catch”. Kopā viņi kā grupa “Modern Talking” ierakstīja neskaitāmas dziesmas, kuras kļuva par hitiem, bet superhits “You’re My Heart, You’re my Soul” kļuva par mūzikas topu 81 valsts lielāko radiostaciju vidū. 1989. gadā Tomass izdeva savu pirmo solo albumu “Different” un veiksmīgi uzsāka savu solo karjeru, strādājot kopā ar grupu “T – Seven”. Šīs grupas mūziķi iepriekš jau bija muzicējuši kopā ar Amandu Līru, Rikiju Mārtinu un citām zvaigznēm.

Anderss ir izdevis 17 albumus
Tomass Anderss ir veiksmīgi sadarbojas ar slaveniem mūziķiem, piemēram, slaveno duetu “Roxette”. Daudzas dziesmas viņš ir rakstījis pats.
1994. gadā Amerikā viņš izdeva albumu spāņu valodā “Barcos de Cristal”, mērķējot uz Latīņamerikas tirgu un sasniedzot topu virsotnes Argentīnā.
Vēlāk Tomass uzrakstīja motīvu populārajam seriālam “Tal Vez”, kas kļuva par hitu un nonāca pirmajā vietā Meksikā.
Tomass uzstājas arī ar pseidonīmiem Kriss Koperfīlds, un Fantomass, un iekļauj savos koncertos džeza priekšnesumus.
1998. gadā pēc pēkšņās “Modern Talking” atdzimšanas Tomass vienlaikus strādāja arī patstāvīgi, uzstājoties ar iespaidīgiem šoviem ASV un vērienīgā Eiropas turnejā kopā ar vācu rokgrupu  “Scorpions”, ierakstot akustisko albumu ar orķestra piedalīšanos. Pagājušā gada martā viņš izdeva savu 17. studijas albumu “Cosmic”.
Viņš piedalās dažādos projektos un populārā mūzikas TV šovā “Maska”.

Tomasa Andersa īstais vārds ir Bernts Veidungs
Tikai daži cilvēki to atceras vai zina, ka Tomasa īstais vārds ir Bernts Veidungs. “Tā mani uzrunā tikai tuvākie cilvēki,” smejas Tomass, stāstot arī situācijas lidostās, kad darbinieki ir šokēti par to, ka slavens dziedātājs uzrāda personu apliecinošu dokumentu uz “kāda cita” vārda. “Reiz, kad iepirkos lielveikalā, uz minūti iedevu savu kredītkarti pārdevējai un viņa vilcinājās. Pēc tam es dzirdēju viņu runājam pa telefonu: “Liela problēma! Man priekšā ir dziedātājs Tomass Anderss ar kādu nozagtu kredītkarti…”.

“Kad mirsim, problēmas izzudīs…”
Dziedātājs, kurš joprojām tiek gaidīts dažādos pasaules nostūros, ir pārdevis vairāk nekā 125 miljonus albumu kopiju, ieskaitot grupu un solo ierakstus, saņēmis vairāk nekā 420 platīna un zelta godalgas.
Tomass Anderss koncertē un ieraksta albumus jau 40 gadus, taču nav zaudējis savu harizmu, tāpēc viņa fani visā pasaulē apbrīno dziedātāja patieso sirsnību, ko viņš izstaro savos koncertos. “Es bieži esmu bijis smagās situācijās, bet vienmēr tiku galā, jo esmu dzimis zem laimīgas zvaigznes,” saka Tomass, kurš izpildīs savu slavenākos skaņdarbus 26. jūlijā Daugavpilī. “Pēc katras ķibeles domāju par dzīves jēgu un saprotu, ka jāmīl pasaule, jāpriecājas par savu esamību, jāizstaro pozitīva enerģija. Vai ir kādas problēmas? Kad mirsim, visas problēmas izzudīs. Tāpēc nekavēsimies pie tām, jo mēs visi esam dzimuši laimei!”

Sandra – Eiropas diskotēku superzvaigzne
Sandra Lauere dzimusi Zārbrikenes pilsētā, kas atrodas pie Francijas robežas. Sandra jau bērnībā lieliski dziedāja un dejoja, tāpēc no septiņu gadu vecuma viņa sāka apmeklēt mūzikas skolu, deju skolu un ģitārspēli. Jau trīspadsmit gadu vecumā Sandra piesaistīja skatītāju un mūzikas kritiķu uzmanību ar uzstāšanos Zārbrikenes jauno zvaigžņu festivālā.
1979. gadā Sandra pieņēma uzaicinājumu pievienoties grupai “Arabesque”, kurā drīz ieņēma vadošo pozīciju. Grupa kļūst slavena visā pasaulē. Sandra iepazīstas ar topošo rumāņu izcelsmes dziedātāju un mūziķi Mihelu (Mišelu) Kretu (Michel Cretu), kurš tajā laikā bija taustiņinstrumentālists grupas koncertos. Starp viņiem veidojas romantiskas attiecības. Pēc Mišela lūguma, 1984. gadā Sandra pamet grupu, lai uzsāktu solo karjeru.

Zvaigžņu laulība un albums
1985. gadā Sandra ielauzās pasaules topos ar albumu “The Long Play” – viņa izpildīja dziesmu “I`ll Never Be Maria Magdalena”. Albumu sacerēja, aranžēja, producēja un ierakstīja Mišels. Pāris apprecējās un pārcēlās no Vācijas uz Ibisu, nopirka tur īstu viduslaiku pili.
Deviņdesmito gadu sākumā Mišels Kretu prezentēja jaunu augsta līmeņa projektu “Enigma”, kurā elektroniskā mūzika tika apvienota ar gregoriskajiem un tautas dziedājumiem. Neparastais “Enigmas” skaņdarbu skanējums un unikālā noskaņa izraisīja publikas interesi. Lai gan ilgu laiku skaņdarbu veidotāji palika anonīmi, Sandras balss tika atpazīta.
Sandra savu karjeru pārtrauca, kad 1995. gadā viņai un Mišelam piedzima dvīņi Ņikita un Sebastians Kretu. Taču 2007. gadā pāris negaidīti izšķīrās. Klejoja baumas par Mišela neuzticību.

Sandra ir Eiropas diskotēku superzvaigzne
2000. gados, kad modē atgriezās 80. gadu hiti, Sandra piedzīvoja jaunu globāla mēroga popularitātes uzplaukumu. Viņai patika doties turnejās. Sandra arī pašlaik turpina izdot jaunus muzikālus ierakstus un ceļot pa pasauli ar koncerttūrēm. Viņai ir unikāla balss, izpildījuma maniere, melodija un enerģija.

Festivāls “Daugavpils vasara dejā” ir ne tikai neaizmirstama tikšanās ar leģendārām zvaigznēm Tomasu Andersu un Sandru, bet arī unikāla iespēja pavadīt neaizmirstamu dienu kopā ar draugiem.

Plašāka informācija un biļešu iegāde – www.bilesuparadize.lv

Vairāk informācijas pa tālr. +37129195801.

BIĻETES – https://ieej.lv/xr38G