Hover

DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES VALSTS VĒRIENĪGĀKĀS HIP-HOP DEJU SACENSĪBAS

 22.05.2022
DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES VALSTS VĒRIENĪGĀKĀS HIP-HOP DEJU SACENSĪBAS

Sestdien, 4.jūnijā Pilsētas svētku ietvaros Daugavpilī norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls “Ghetto Games”. 10 stundu garumā Vienības laukumā notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās. Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies, savukārt skatītājiem ieeja ir bezmaksas. Festivāla laikā norisināsies viens no vērienīgo HipHop deju sacensību posmiem.

Turnīrā piedalīsies ne vien Latvijas labākie dejotāji, bet arī izcili HipHop stila pārstāvji no Norvēģijas, Nīderlandes, Polijas, Lietuvas un daudzām citām valstīm.

Dejotāji sacentīsies „1×1” formātā trīs vecuma kategorijās: U11, U15 un 16+. Pirmoreiz Latvijā par sacensību tiesnesi kļūs daudzu pasaules līmeņa sacensību uzvarētājs – Joseph GO (Francija).

Visas dienas garumā ir paredzēta šovu programma, tiešraide uz lielā ekrāna, konkursi skatītājiem un citas izklaides un aktivitātes DJ pavadībā.

„Ghetto Games” šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama “Ghetto Games” oficiālajā mājaslapā www.ghetto.lv.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldību.