Hover

Daugavpilī ienāk Ziemassvētku atmosfēra

 26.11.2019
Daugavpilī ienāk Ziemassvētku atmosfēra

2019. gadā visi interesenti tiek aicināti baudīt ziemas priekus un svinēt gada nogales svētkus sportiski.

Sportiskie Ziemassvētki jau sāk ienākt Daugavpilī: Vienības laukumā tiek uzstādīta slidotava. Ap to izaugs pasaku mežs, kurā parādīsies jauni zvēri. Laukuma rotājums kļūs krāšņāks un iemirdzēsies vēl košāk. Sportisko tēmu ieturēs Rūķu namiņā. Tas jau uzstādīts un gaida sportiskos iemītniekus. Silto tērpu gaida arī Ziemassvētku egles konstrukcija.

Daugavpilī parādīsies jauni vides objekti: pārmaiņas piedzīvos Pumpura skvērs, Ģimnāzijas iela, Jātnieku skvērs Ķīmiķu mikrorajonā, Cietokšņa dārzs un Nikolaja vārtu tilts, kā arī daudzas citas vietas pilsētā. Iebraucot Daugavpilī no Rīgas un Rēzeknes puses, acīm pavērsies pilsētas simbolu – lilijas un Daugavas viļņu – izgaismotās instalācijas. Būs arī daudz citu pārsteigumu, kas noteikti neliks vilties.

Ikvienu sagaida arī plaša svētku pasākumu programma. Daugavpilī tiek turpināta tradīcija veidot lielo Adventes vainagu Rīgas un Cietokšņa ielu krustojumā. Pirmā svece vainagā tiks iedegta 30. novembrī plkst. 16.00. Savukārt 7. decembrī tiks iedegta galvenā Ziemassvētku egle Vienības laukumā.

Informācija: Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa