Hover

Daugavpilī attīsta ēdamo suvenīru ideju (VIDEO)

 07.08.2020
Daugavpilī attīsta ēdamo suvenīru ideju (VIDEO)

Daugavpils pašvaldība plāno atgriezties pie idejas par produktiem ar pilsētas simboliku, kas varētu spēlēt “ēdama zīmola” lomu un kļūt par brīnišķīgām dāvanām vai suvenīriem gan Daugavpils viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem.

Pirmie no šiem produktiem būs saldumi – piparkūkas ar simboliem, kuras radījuši SIA «Vilna» meistari un privātā konditore Anita Druze (tortetka.lv).

Izmēģināt jaunos “saldos simbolus” būs iespējams gan tuvākajos pilsētas pasākumos, piemēram, “Sestdienu vakaros Dubrovina parkā”, gan Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela, 22). Savukārt ar saviem priekšlikumiem par iespējamo zīmola produktu var sazināties ar Daugavpils domes Biznesa attīstības nodaļu (29445490, edvards.sargsjans@daugavpils.lv).

Jāatzīmē, ka kādreiz Daugavpilī bija vesela uzņēmumu grupa, kas nodarbojās ar produktu radīšanu ar pilsētas simboliku, ieskaitot alkoholiskos dzērienu. Tagad plānots atjaunot šo tradīciju, piesaistot šai idejai arvien vairāk uzņēmēju, ieskaitot tos, kuri bija uzvarējuši pašvaldības grantu programmā “Impulss” vai tikai plāno tai pieteikties.

Pagaidām ēdamo suvenīru ideja tikai sāk realizēties, tāpēc pilsētnieki tiek aicināti paust savu viedokli gan par esošajiem izstrādājumiem, gan par to, kā mūsu pilsētā joprojām trūkst.

Sižetu sagatavoja: Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga departaments.