Hover

BALTAIS EKSPRESIS №1 – PA CIETOKSNI AR VĒJIŅU!

 16.07.2021
BALTAIS EKSPRESIS №1 – PA CIETOKSNI AR VĒJIŅU!

Pavisam nesen Daugavpils cietoksnī parādījās jauna iespēja interesantām un ērtām  ekskursijām pa visu vēsturisko cietokšņa kompleksu –  automobilis “Baltais ekspresis №1”. Šis projekts pagājušajā gadā uzvarēja pašvaldības biznesa grantu konkursā “Impulss”, un tagad, pēc visu formalitāšu nokārtošanas, ērtais elektromobilis ir gatavs izvizināt visus gribētājus.

 

Pašlaik “tūristu ekspresis” strādā testa režīmā, bet jau tagad tas piedāvā iespēju stundas laikā braucienu pa visu cietoksni. Šī transporta  priekšrocība ir tā, ka ar šo mazgabarīta mašīnu ir iespējams apskatīt tās vietas, kuras parasti neapmeklē  tūristi. Kopumā ekspresis var uzņemt līdz 7 pasažieriem. Šis transports ir ideāli piemērots gan vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem ir grūti apskatīt visu cietoksni pārvietojoties ar kājām, jo īpaši karstājā laikā, gan tiem ceļotājiem, kuru brīvais laiks ir ierobežots, bet  ļoti vēlas ieraudzīt pēc iespējas vairāk. Arī daugavpiliešiem būs interesanti palūkoties uz cietoksni no citiem skatu punktiem.

“Baltais ekspresis №1” sadarbojas ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru, kur pieejama visa informācija par mobilajām ekskursijām vairākās valodās. Pieteikties ekskursijai var zvanot pa tālruni – 26888122 vai 29244651.

Tuvākajā laikā “Baltā ekspreša” komanda plāno paplašināt maršrutu līdz Daugavpils centram, kur uzņems pasažierus un nogādās uz ekskursijām cietoksnī.

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome