Hover

Ar klasi uz piedzīvojumu parku “Daugavpils Tarzāns”!

 22.03.2024
Ar klasi uz piedzīvojumu parku “Daugavpils Tarzāns”!

Pavasaris ir ekskursiju laiks, tāpēc piedzīvojumu parku “Daugavpils Tarzāns”  ir sagatavojis izdevīgus cenu piedāvājumus skolēnu grupām. Nepieciešama obligāta rezervācija zvanot uz telefona numuru 27001187 vai rakstot uz e-pastu daugavpils@tarzans.lv.

Piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns” atrodas pie Lielā Stropu ezera pludmales, kurai piešķirts Zilais karogs. Divas Zaļās trases paredzētas pieaugušajiem un bērniem no sešu gadu vecuma, un tās veidotas ar 16 šķēršļiem līdz trīs metru augstumā. Divās Zilajās trasēs veidoti samērā viegli pārvarami šķēršļi, kas pacelti līdz pat pieciem metriem virs zemes. Sarkanā trase izveidota 10 metru augstumā, tajā iekļauts atraktīvais „Tarzāna lēciens”, lidojošais skrituļdēlis un citi aizraujoši šķēršļi. Savukārt Melnā trase paredzēta tiem, kuriem pa spēkam nedaudz vairāk, jo trasē izvietoti 14 augstas sarežģītības pakāpes šķēršļi, kuri izvietoti līdz pat 12m virs zemes.

Piedzīvojumu parks aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas „Kanopeo” drošības sistēmu „Speedrunner”, un galvenais ieguvums, uzstādot šāda tipa sistēmu, būs nepiesprādzēšanās riska novēršana. Parka apmeklētājs būs sasaistē ar drošības trosi visas konkrētās trases garumā, un tas savukārt padarīs drošu visu piedzīvojuma laiku.

Darba laiks:
Katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00.
Aktivitātes piedzīvojumu parkā pieejamas no maija līdz novembrim.

Plašāka informācija: www.daugavpils.tarzans.lv