Hover

Akcija “DIENA BEZ AUTO” Daugavpilī

 17. septembris, 2018
Akcija “DIENA BEZ AUTO” Daugavpilī

19. septembrī Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros Daugavpilī notiks akcija “DIENA BEZ AUTO”, kad ikviens tiek aicināts atteikties no automašīnām, izvēloties dabai un videi draudzīgākus pārvietošanās līdzekļus. 19. septembrī visi tiek aicināti būt īpaši kustīgiem un pārvietoties videi draudzīgi. No plkst. 7.30 līdz 8.30 vairākos satiksmes mezglos notiks riteņbraucēju skaitīšana.
Auto transporta kustībai tiks slēgta Vienības iela posmā no Lāčplēša ielas līdz Saules ielai (pretī Daugavpils Universitātei, Vienības iela 13).
“DIENA BEZ AUTO” ietvaros garumā, no plkst. 10.00 līdz 13. 00, norisināsies dažādi pasākumi – spēka vingrinājumi, mini futbola stafete, Chair Challenge, āra lasītava ar Latgales Centrālās bibliotēkas un izbraukumi ar Daugavpils Universitātes elektromobīli.
Īpašais piedāvājums:
– plkst. 10.00 rīta rosme ar STOP TIME Dance Studio un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes runci Rūdi un bebru Bruno
– plkst. 12.10 pusdienu ZUMBA ar Nataļju Križanovsku.

Pasākumu rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde” kopā ar Tūrisma klubu “Sniegpulkstenīte”.
Eiropas Mobilitātes nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciētā sabiedrības informēšanas kampaņa, kas norisināsies laikā no 2018. gada 16. līdz 22. septembrim. Pasākumi tiek rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Informācija:
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde
“Sporta pārvalde”

Akcija “DIENA BEZ AUTO” Daugavpilī