Hover

Aicinām Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus sarūpēt īpašus piedāvājumus “Skrien Latvija” skriešanas pusmaratona dalībniekiem

 06.03.2020
Aicinām Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus sarūpēt īpašus piedāvājumus “Skrien Latvija” skriešanas pusmaratona dalībniekiem

2020. gada 25. aprīlī Daugavpilī norisināsies viens no lielākajiem skriešanas pasākumiem Latvijā “Skrien Latvija” Daugavpils posms. Skriešanas seriāls “Skrien Latvija” 2020. gada sezonā jau ceturto reizi norisināsies Daugavpilī. Arī šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gados, skrējienā piedalīsies daudz dalībnieku un tie būs gan daugavpilieši, gan skrējēji no visas Latvijas un kaimiņvalstīm.

“Skrien Latvija” sadarbībā ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru aicina Daugavpils tūrisma pakalpojumu sniedzējus atbalstīt skriešanas pusmaratonu “Skrien Latvija” un sarūpēt tā dalībniekiem īpašus piedāvājumus.

Izmantot īpašo piedāvājumu skriešanas seriāla dalībnieki varēs uzrādot dalībnieka karti. Piedāvājuma saturs var būt dažāds – tā varētu būt atlaide atpūtas un izklaides iespējām, kāds īpašs ēdiens/dzēriens, vai arī cits bonuss. Pretī tūrisma pakalpojumu sniedzējs saņems iespēju iegūt labāku atpazīstamību un reklāmu.

Piedāvājumam vēlams būt spēkā no 2020.gada 24. aprīļa līdz 26. aprīlim (ieskaitot).

Piedāvājuma tekstu lūdzam atsūtīt uz e-pasta adresi: turisms@daugavpils.lv līdz 2020. gada 16. martam.

Papildus uzziņas, zvanot Daugavpils Tūrisma informācijas centram pa tālruņiem +371 65422818, +371 26444810, vai rakstot uz e-pastu: turisms@daugavpils.lv.

Aicinām aktīvi piedalīties, lai parādītu Daugavpili kā sportisku, saliedētu un pievilcīgu pilsētu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr.: +371 65422818; +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv
Web: www.visitdaugavpils.lv
Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel
www.facebook.com/Daugavpils.cietoksnis
www.facebook.com/SmakovkasMuzejs