Hover

Restorāni

Restorāns “Sventes Muiža”

Restorānā “Sventes Muiža” ir izsmalcināts interjers, valda patīkama atmosfēra, personāla vērīga attieksme un klasiskās Eiropas virtuves tradīciju ievērošana. Silta kamīna gaisma un patīkama mūzika noskaņo uz atpūtu un nesteidzīgu sarunu. Atrašanās ārpus pilsētas ļaus aizmirst par steigu un pilnā apjomā izbaudīt jautru svētku atmosfēru vai ieslīgt romantiskā noskaņojumā. Restorānā tiek piedāvāts nosvinēt visdažādākās svinības: ģimenes svētkus, grandiozu banketu vai kāzas ar svētku uguņošanu.

Restorāns “Silenes Terases”

Restorāns “Silenes Terases” aicina gardēžus. Tradicionālie un eksotiskie ēdieni, kā arī bagātīgs dzērienu klāsts vēl vairāk paspilgtinās jūsu atpūtu Silenē. Īpašiem sarīkojumiem restorāns piedāvā svētku ēdienkarti, ņemot vērā klienta vēlmes.

ITĀĻU RESTORĀNS

Atpūtas kompleksa La Tenuta Italina Itāļu restorāns vilina savus viesus ar ēdienu vienkāršumu, itāļu tradīciju ievērošanu un augstas kvalitātes produktu izmantošanu ēdienos.

Viesu nams “Baltiņi”

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem. Viesu nama teritorija ir plaša, iekārtotas vairākas atpūtas zonas, patīkama un klusa daba. Lieliska vieta atpūtai, kur paslēpties no pilsētas burzmas un trokšņiem. Ir iespēja baudīt spāņu virtuvi. Visus ēdienus gatavo spāņu šefpavārs!

Lielbornes muižas restorāns

Tiek čakli strādāts, lai muižas viesi varētu baudīt gardu cienastu Lielbornes muižas restorānā. Ēdienu gatavošanā tiek izmantoti vietējie bioloģiskie produkti un īpaša uzmanība tek pievērsta dabīgām un organiskām sastāvdaļām. Gatavojieties aizraujošai gastronomiskai pieredzei, ko Jums sniegs restorāna jaunie un  talantīgie pavāri!