Hover

3 iemesli apmeklēt Višķus 31. augustā

 30.08.2019
3 iemesli apmeklēt Višķus 31. augustā

31.augustā Daugavpils novada  Višķu estrādē un stadionā notiks vairāki  interesanti pasākumi.

No plkst. 10.00 notiks Pirmais atklātais tenisa turnīrs. Skatītājiem būs iespēja vērot profesionālu tenisisti spēli, savukārt blakus kortā  būs iespējams izmēģināt arī savus spēkus. Organizē biedrība “Daugavpils tenisa klubs”

Plkst 11.00 tiks dots starts reģionālā velomaršruta Nr.779 „Luknas ezera loks” popularizēšanas velobraucienam, iepazīstinot dalībniekus ar tūrisma objektiem, kas aplūkojami, braucot pa šo maršrutu, kā arī, veicinot aktīvu brīvā laika pavadīšanu un riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, savukārt velosipēdu – kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli.

Savukārt, vakarā, plkst. 20.00 visi tiek aicināti uz Vasaras atvadu open air ballīti, kur notiks koncerts ar Warm House un Patrisha uzstāšanos. Patrisha – X faktora dalībniece, pirmā Latvijas dziedātāja, kura noslēgusi sadarbības līgumu ar izdevniecību Universal Music, tādu hītu kā “Es varu būt tā” un “Visu un vēl vairāk” izpildītāja. Pēc koncerta diskotēka līdz pat rītam ar “Lauku studiju”.

Ieejas maksa uz ballīti – 4 EUR, biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas.

Aktivitātes tiek organizētas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā”

3 iemesli apmeklēt Višķus 31. augustā
3 iemesli apmeklēt Višķus 31. augustā
3 iemesli apmeklēt Višķus 31. augustā