Hover

SPĒLFILMA – ROMANTISKA KOMĒDIJA “SAKI JĀ”

SPĒLFILMA – ROMANTISKA KOMĒDIJA “SAKI JĀ”

Datums: 20.09.2021

Laiks: 18:30

Norises vieta: Vienības nama kafejnīcā, Rīgas iela 22a, Daugavpils


20. septembrī plkst. 18.30 Vienības nama kafejnīcā (Rīgas iela 22a) notiks režisora Māra Martinsona romantiskās komēdijas “Saki Jā!” kino seanss (12+, ilgums 81 min, valoda LV).

 

Par filmu
Teikt jā? Šķirties? Pārcelt kāzas? Izlīgt? …? Tālis, atgriezies no veiksmīga ārzemju biznesa brauciena, ir gatavs kāzām ar savu dzīves mīlestību Zani. Draugi jau sākuši organizēt greznākās kāzas, un viss liekas tik optimistiski, ja vien nebūtu noticis pirmskāzu strīds starp jauniešiem. Mūsdienīgs attiecību, draudzības un mīlas stāsts, kurā lomu nospēlē arī nauda.

 

Lomās: Lelde Dreimane, Jurijs Djakonovs, Evelīna Pārkere, Nauris Brikmanis, kā arī Kaspars Zāle, Jurģis Spulenieks, Artis Robežnieks, Dita Lūriņa – Egliena, Andris Bulis, Mārtiņš Egliens, Ieva Adamss, u.c.

 

Filmas izplatītājs: Baltic Content Media. Filma tapusi ar Kultūras ministrijas finansiālo atbalstu.

Filmas tīzeri var noskatīties: https://www.youtube.com/watch?v=KsVnOvOBc7k

 

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro.

 

  • Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Kino seansu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai  Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

 

 Rīko: Vienības nams sadarbībā ar KINOPUNKTS, atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

 

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome