Hover

Katrīnas Gupalo solo koncertprogrammā “TAURIŅA SAMTAINĀ SMARŽA”

Katrīnas Gupalo solo koncertprogrammā “TAURIŅA SAMTAINĀ SMARŽA”

Datums: 23.09.2021

Laiks: 18:00

Norises vieta: Vienības nama kafejnīcā, Daugavpils, Rīgas iela 22A


23. septembrī plkst. 18.00 notiks Katrīnas Gupalo solo koncerts.

Profesionāla pianiste, Katrīna Gupalo ar savu balsi klavieru pavadījumā uzbur krāšņas skaņu gleznas. Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm – spēcīga un sensuāla balss tembra īpašniece, komponiste, virtuoza pianiste, mūzikas izrāžu veidotāja, producente un aktrise. Koncertprogrammā “Tauriņa samtainā smarža” izskan Imanta Kalniņa un Katrīnas pašas radītā mūzika, kas savā veidā mijiedarbojas un sarunājas.

 

Programmā iekļautas komponista radītās kompozīcijas kino un teātra izrādēm, dziesmas angļu valodā un daudzas citas, kuru vidū ir klausītāju ļoti iemīļotas, kā arī ne tik bieži atskaņotas dziesmas. Visas kompozīcijas Katrīna Gupalo izpilda savās aranžijās balsij un klavierēm, kas veidotas ar lielu pietāti pret komponista oriģinālajām dziesmu versijām.

 

Biļetes:
Vienības nama koncertzāles kasē no 1. septembra darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro.

 

• Skatītāju ievērībai!
Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QRkodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

 

Vairāk informācijas šeit:

http://www.vienibasnams.lv/