Hover

Izstāde “Latgales skaistākās ainavas” festivāla “Gostūs Latgolā” ietvaros

 28.07.2022
Izstāde “Latgales skaistākās ainavas” festivāla “Gostūs Latgolā” ietvaros

Daugavpils Tūrisma informācijas centra skatlogos, Rīgas ielā 22a, festivāla “Gostūs Latgolā”, kas notiks jau 30. jūlijā Vienības laukumā, ietvaros ir skatāma tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” izstāde “Latgales skaistākās ainavas”.

Fotoizstādi veido tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” dalībnieku, Daugavpilī un Latgalē pazīstamo fotogrāfu darbi – Pjotra Murāna, Anatolija Kivrina, Svetlanas Pokules, Linarda Onzula un Jura Buklovska fotogrāfijas. Izstādē izvietotajās fotogrāfijās attēloti Latgales dabas skati dažādos gadalaikos, kā arī pilsētas ainavas.

Tautas fotostudija “Ezerzeme-F” apvieno daudz talantīgu foto meistaru – gan profesionāļus, gan amatierus, kas spēj parādīt skaistumu caur objektīvu. Tāpēc paplašināsies arī izstāde. Vēl 10 lielformāta fotodarbi būs aplūkojami ekspozīcijā “Šmakovkas muzejs”, kas ir izvietota Vienības namā, Rīgas ielā 22a. Līdztekus Latvijā lielākā Šmakovkas muzeja apskatei, kas piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par Latgales stipro dzērienu, muzeja apmeklētāji varēs apskatīt Ivara Soikāna, Valērija Cigankova, Ivara Skudras, Mārtiņa Onzula, Pjotra Murāna, Svetlanas Pokules, Viktora Savčenko, Linarda Onzula un Jurija Buklovska fotogrāfijas.

Izstāde “Latgales skaistākās ainavas” gan Tūrisma informācijas centra skatlogos, gan arī ekspozīcijā “Šmakovkas muzejs” būs skatāma līdz augusta beigām. Fotoizstādi rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar tautas fotostudiju “Ezerzeme-F”.