Hover

Bērnu izrāde “Pagaidi tikai!”

Bērnu izrāde “Pagaidi tikai!”

Datums: 03.03.2019

Laiks: 11:00

Norises vieta: Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Daugavpils


3.martā, Daugavpils teātrī būs skatāma, pēc leģendārās multfilmas motīviem veidota, šova pirmizrāde! Daudzu paaudžu mīlētie Zaķis un Vilks no multfilmas “Pagaidi tikai!” atdzims uz skatuves. “Pagaidi tikai!” ir spilgta, interaktīva, licencēta izrāde ar krāsainām dekorācijām, dejām un, protams, ikviena skatītāja mīļāko mūziku!

 

2019. gadā kulta multfilma “Pagaidi tikai!” atzīmēs savu 50. gadadienu. Tomēr, saskaņā ar statistiku, šis animācijas šedevrs joprojām ir viens no skatītāju mīlētākajiem animācijas seriāliem un pārliecinoši apsteidz šī brīža modernos animācijas seriālus. Vai iepriekš Zaķi un Vilku esat redzējuši tikai televizora ekrānā? Tagad leģendārie multfilmas varoņi burtiski dzīvo uz skatuves! Izrādē pirmo reizi tiks demonstrēts unikāls izstrādājums – “dzīvas” lielizmēra animācijas lelles. Varoņi izrāda emocijas, miršķina acis un dzied visu iemīļotās dziesmas.

 

Jūs gaida aizraujošs komēdijas stāsts, satriecošas dekorācijas, daudz deju un visu iecienīta mūzika, leģendārie priekšnesumi mūsdienu interpretācijā, kā arī interaktīvie varoņi, aizraujošs kvests, kas iekļauts izrādes sižetā.

 

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

 

Biļetes var iegādāties šeit