Daugavpils turnīrs hokejā

Datums: 26.11.2023
Laiks: 14:00
Norises vieta: Daugavpils Ledus halle, Stacijas iela 45a, Daugavpils

26. novembrī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” sadarbībā ar SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs” organizē Daugavpils turnīru hokejā 3×3.

3×3 formāts paredz, ka vienlaicīgi uz laukuma atrodas 3 komandas spēlētāji un vārtsargs. Spēle ilgst 3 periodus pa 7 minūtēm ar 2 minūšu pārtraukumu starp periodiem. Sacensības norisinās saskaņā ar IIHF oficiālajiem hokeja noteikumiem.

Sacensībās var piedalīties 2009.gadā un agrāk dzimušie sportisti. Minimālais pieteikto komandas dalībnieku skaits ir 8, maksimālais – 14. Aizpildītus komandas PIETEIKUMUS var iesūtīt līdz 10.novembrim uz ivars.caune@daugavpils.lv. Sacensību NOLIKUMS.

Informācija: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde”